Mikrafon önerisi.

ilican67

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
296
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Ben youtube kanalında seslendirme yapmaya başlıyorum. Yakında videolar falan gelicektir. Haliyle bir mikrafona ihtiyacım var. aslında güzel bir mikrafonum var.
Örnek Video: https://www.youtube.com/watch?v=I-_5Lz4sbO4

Bu ses kalitesinde çekim yapabiliyorum. Fakat genede seslendirme için daha ileri bir mikrafon gerekmekte. Gel gelelim ki para da kısıtlı :D Henüz yeni olduğum için sponsor yok. Bu attığım kanalda sadece program anlatımları yapmaya devam edicem. Orada 1 tane sponsor var. Onlara teklif ettim fakat bu projenin tutmayacağını düşündüler. O nedenle kendi imkanlarımla bir mikrafon alıcam. Rüzgarlık parasını saymassak 60 tl ye kadar bir mikrafon önerisi olan yazarsa sevinirim. Rüzgarlığı ile birlikte 100 tl ye kadar çıkabiliriz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.