mİLLET BUYRUN proLA KOnulmuş Bilgisayara girme %100 işe yarıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dehsetmc45

Yeni üye
22 Tem 2009
4
0
kullanıcı adminstr hesabını kulanıyorasa parolanmıs olur ve girmezsiniz pc acılırkn güvenli modda başlatıp girme yoluda var ama admnstrhesabı parola koyulmus ise işe yaramaz

Ahmet.Refik

Yeni üye
13 Tem 2009
50
0
S.a ark.lar bu yöntemi bn bu yıl denedim oks için pc me şifre koymuştu babam oradan esinlendimm neyse konumuza geri dönelim

İlk olarak Pc mizi açıyorus 10 sonra parola istediği zaman bunu yapıyoruzz (sırayla ama aynı anda) ctrl+alt+2defa dlt karşınıza bi ekran geliyor kullanıcı adı yazan yere " Administrator " yazıyoruz parola bölümünü boş bıraqıyorus 10dan sonra ENTER tuşuna basıyorus işte pc esinis ama parola konulan hesapta değil eğer parolayı kaldırmak isterseniz Administrator HESAbından kullanıcı hesaplarına girin oradan parolayı kaldır de eski parolayı istemior saten :D:D:D:D:D

LÜTFEN +REP

Helal oolsun yani Pc için :D bu kadar esinlenme saol teşekkür ederiz :))

genburak

Yeni üye
28 Eyl 2008
2
0
iyide bu hep olmuyo.benim administratordede şifre var:D

iyide bu hep olmuyo.benim administratordede şifre var:D

5 Ocak 2009
176
1
izmir
arkadasım artık xplerde kopyalama şifresi koyabilirsin pardusla ortak sistem yaparsan mesala resim bile sifre olarak koyarsın zor yani ise yarar pcye giremessin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.