Minecraft Checker Kullanımı //Cracking Account Kulübü\\

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
latest

Hepinize selamlar arkadaşlar bugün sizlere minecraft checkerı kullanmayı göstericegim.

1. Adım : Kırmızı bölüme tıklayıp combo listi yüklüyorsunuz.
2. Adım : Sarı bölümden başlatıyorsunuz.
3. Adım : Durdurmak isterseniz mavi bölüme tıklayıp durdurabilirsiniz.
4. Adım : Mor bölümden hesapları kaydedebilirsiniz.
5. Adım : Siyah yere tıklayıp hesapları görebilirsiniz.

6. Adım : Kahverengi alandan giriş yapan hesapları görebilirsiniz.

Digerleri gereksiz oldugu için resimli anlatım yapmıyorum bad accounts giriş yapmayan hesaplar demek yani işimize yaramıcaklar detailside boşverin adamlar sitelerini vermiş.

İndirme Linki : Buraya Tıkla

Virüs Total : Buraya Tıkla

Tespit edilme orani 1 / 63

arkadaşlar 1 tanesi virüs oldugunu düşünüyor indirmek size kalmış 62 taneside temiz diyor genelde bu tarz programları virüs sayıyorlar bazı antivirüsler

Son düzenleme:

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
şu oyunu bi kere denedim bişi anlamadım. sildim ama baya oynanıyo. Allah tan buna kaptırmadım kendimi

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
eyvallah

bende oynamıyorum cok basit geldi ama oynayanı çok dedigin gibi arayan oluyor millet bunla hesap düşürüp 10 20 tl ye satıyor onlar kazancagına milletin parası cebınde kalsın

kesinlikle katılıyorum. birde bu tarz oyunlarla milletçe zaman geçirip milletçe aptallaştırılıyoruz.

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
kesinlikle katılıyorum. birde bu tarz oyunlarla milletçe zaman geçirip milletçe aptallaştırılıyoruz.

genelde küçük yaşta bi kitle oynuyor yani burdan çıkıyor problem adamlar 5 tl ye satıyor niye hesap hem çalıntı aynı hesabı 50 kişiye satıyorlar en son baktıgımda 60 tl di oyun şimdi bakıyorum 103,126084 Türk Lirası
tl olmuş oyun :D :D :D :D 14 15 yaşında çocuk 100 tl veremicegine göre 5 tl lik çalıntı hesap alıyor 1 hafta sonra kapanıyor sagda solda aglıyor dolandırıcı site bunu hacklermisiniz diye oyun bildigim kadarıyla bazı ülkelerde ders olarak veriliyor yaratıcılıgı gelişsin diye ama bizim ülkemizde insanlar kendilerini fazla kaptırıyor oyuna

ExSwordTR

Üye
3 Haz 2017
169
1
Ankara
Proxyless olmasından dolayı çalışan bazı hesapları çalışmıyor olarak gösterebiliyor . yabancı forumlarda gördüğünüz yada videosunu izlediğiniz herşeyi paylaşmazsanız sevinirim.

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
Proxyless olmasından dolayı çalışan bazı hesapları çalışmıyor olarak gösterebiliyor . yabancı forumlarda gördüğünüz yada videosunu izlediğiniz herşeyi paylaşmazsanız sevinirim.

yabancı forum degil video da görmedim dostum çok biliyorsun spotify içinde proxy gerekmiyor ? her site için proxy gerekmiyor bende mc gerektiriyormu gerektirmiyormu bilmiyorum bildigim kadarıyla gerektirmiyor o yüzden paylaştım amacımızda kullandıgımız arşivdeki programları ögretmek combolist proxy paylaşarak cracking accountu yaygınlaştırmak insanlara ögretmek

ExSwordTR

Üye
3 Haz 2017
169
1
Ankara
yabancı forum degil video da görmedim dostum çok biliyorsun spotify içinde proxy gerekmiyor ? her site için proxy gerekmiyor bende mc gerektiriyormu gerektirmiyormu bilmiyorum bildigim kadarıyla gerektirmiyor o yüzden paylaştım amacımızda kullandıgımız arşivdeki programları ögretmek combolist proxy paylaşarak cracking accountu yaygınlaştırmak insanlara ögretmek

dostum farkındayım fakat mojang cracker arkadaşlar için güzel bir sistem geliştirmiş . her 3-4 yanlış denemende ip ban yiyorsun . yani böyle proxyless programlar genelde çalışmıyor . ister useragent değiştir ister birşey proxyli olmadıkça sorunsuz bir minecraft checker yapılamaz. yinede eline sağlık

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
dostum farkındayım fakat mojang cracker arkadaşlar için güzel bir sistem geliştirmiş . her 3-4 yanlış denemende ip ban yiyorsun . yani böyle proxyless programlar genelde çalışmıyor . ister useragent değiştir ister birşey proxyli olmadıkça sorunsuz bir minecraft checker yapılamaz. yinede eline sağlık

konuyu güncellerim o zaman hafta içi vaktim olursa araştırırım ben test için 2 hesap 3 de yanlış hesap koydum ayırdı hesapları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.