Minecraft Oynayanlar Bakabilirmi

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
Merhaba Arkadaşlar Youtube Kanalım için Minecraft Serisi Çekicek Ve Bana Yardım Edecek Arkadaşlar Arıyorum Video Çekerken Çocuk Olmazsa Çok Sevinicem Çünkü onunda Sesini Verebiliriz Saçma Sapan Konuşmasını istemem Yardım Etmek isteyen Arkadaşlar Özelden Mesajla Ulaşabilirler Vea Yorum Da Atabilirler Yardımlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Cut. :D

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
:) Yazıp Geçmek Yerine Keşke Özel Mesaj Atsanız Mic Olmasada Olur Kardeşim Akşam Çekmeyi Düşünüyorum Özel Mesaj Yolla Bence Konu Yeri Yanlış Diil Sonuç Olarak Yardım istiyorum eger Minecraft Video Çekenler için Yardım Arıyanlar Bölümü Varsa Oraya Taşınsın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.