Minecraft Serverine nasil saldırırım

LorexSancak

Yeni üye
9 Eki 2019
46
1
Elimde Hizli bir Vds Var Ben Minecraft Serverine nasil vurabilirim neyle HOİC VE LOİC GÜCLÜ İP YE VURUYOR ONLAR ETKİLİ MESELA AMA SUNUCUYA VURAMİYORUM MC YARDİM EDEBİLİRMİSİNİZ LUTFEN Hocalarim Teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

GhostOfCyber

Yeni üye
13 Nis 2020
30
0
Adana
Cevap: Ddos Konusunda iyi bilen bakabilirmi

Elimde Hizli bir Vds Var Ben Minecraft Serverine nasil vurabilirim neyle HOİC VE LOİC GÜCLÜ İP YE VURUYOR ONLAR ETKİLİ MESELA AMA SUNUCUYA VURAMİYORUM MC YARDİM EDEBİLİRMİSİNİZ LUTFEN Hocalarim Teşekkür ederim

Eğer Kali Linux kullanmayı biliyorsan onu tavsiye ederim. Ama bilmiyorsan Putty, Termux kullanabilirsin.

LorexSancak

Yeni üye
9 Eki 2019
46
1

Şu dolar yüzünden PC alamıyorum alsam neler neler yapıcam. Milletin elinde PC var düşündükleri şeye bak. Vatana millete hayırlı işler yap kardeşim. Bırak maynkraftı ddosu flan.
Ha illa profesyonel destek istiyorum dersen zztri yardımcı olur

Kardeşim Paketi İcine bakmadan Yargilama Bir Dolandiricin Sunucusu Oldugundan cok oyuncu Oldugunda Dusurcez Arkadasimiz 70 Tl sini scamledi Yani Herşeye Gelip gecip vurmak icin Deyil Yani Birdaha Önyargilamassan Sevinirim

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara

Kardeşim Paketi İcine bakmadan Yargilama Bir Dolandiricin Sunucusu Oldugundan cok oyuncu Oldugunda Dusurcez Arkadasimiz 70 Tl sini scamledi Yani Herşeye Gelip gecip vurmak icin Deyil Yani Birdaha Önyargilamassan Sevinirim

Üstad burada black hat heçkırlar da var. Yargılarız. Önüne gelene parasını kaptıranı trolleriz de... Neden?

1. Nereden bilelim doğru söylediğini?
2. Zaten misyon dışı iş. Kimse yardım etmek zorunluluğunda değil.
3. Büyük ihtimalle hedefin Türk sunucusu.. YASSAH! Dolandırıcı olduğunu kanıtlayamadığın sürece bir Türk sunucusuna saldırırsan, sen hedef haline gelirsin.

En azından "misyon dışı" olduğu belli olduğundan yardım etmek zorunda değilim. Gene de zevk için bir minecraft sunucuya nasıl saldırılır diye protokolünü inceledim; ban yemeden DoS yapmak için en mantıklı yöntem handshake yapıp, sonra login paketini yarım gönderip bekleme yapmak; yani modifiye bir slow loris. 90% çok sağlam VPS filan almamış sunucuları düşürecektir.

Ama kodu kendin yazmak zorundasın. https://wiki.vg/Protocol adresinde protokol anlatılıyor, dediğim yöntem de minimum kaynak ile maksimum zarar verilir. Başkası yapmış mı diye baktığımda aptalca syn flood filan yaparak düşürmeye çalışanlar var sadece... Benim yöntem daha sağlam olacaktır.

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
2
3,005

Merhaba Lorex :) ,

Konu dolandırılmaksa bu gibi konularla uğraşmak yerine şikayette bulunabilirsin.

LorexSancak

Yeni üye
9 Eki 2019
46
1

Üstad burada black hat heçkırlar da var. Yargılarız. Önüne gelene parasını kaptıranı trolleriz de... Neden?

1. Nereden bilelim doğru söylediğini?
2. Zaten misyon dışı iş. Kimse yardım etmek zorunluluğunda değil.
3. Büyük ihtimalle hedefin Türk sunucusu.. YASSAH! Dolandırıcı olduğunu kanıtlayamadığın sürece bir Türk sunucusuna saldırırsan, sen hedef haline gelirsin.

En azından "misyon dışı" olduğu belli olduğundan yardım etmek zorunda değilim. Gene de zevk için bir minecraft sunucuya nasıl saldırılır diye protokolünü inceledim; ban yemeden DoS yapmak için en mantıklı yöntem handshake yapıp, sonra login paketini yarım gönderip bekleme yapmak; yani modifiye bir slow loris. 90% çok sağlam VPS filan almamış sunucuları düşürecektir.

Ama kodu kendin yazmak zorundasın. https://wiki.vg/Protocol adresinde protokol anlatılıyor, dediğim yöntem de minimum kaynak ile maksimum zarar verilir. Başkası yapmış mı diye baktığımda aptalca syn flood filan yaparak düşürmeye çalışanlar var sadece... Benim yöntem daha sağlam olacaktır.

Senin Gibi Böyle Söylese Cok daha İyi Olurdu Dogru Söyliyor hem misyona aykiri hemde Nerden Bİlceginiz Eyw aciklama icin

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
3
188
Hudut

DDOS İçin Size Bir Önerilerim ;
Kendi PC ni kullanma Vİrüsler Bu programların içinde Kol Geziyor.
Bilmediğin Ve Ya Büyük Web Sitelerine Saldırma Sonu Kötü Bitebilir.
Ip ni Spoof et ama buna FAZLA Güvenme.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4

Eğer Kali Linux kullanmayı biliyorsan onu tavsiye ederim. Ama bilmiyorsan Putty, Termux kullanabilirsin.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=nfx6laFrk9g[/ame]

Kardeşim kali linuxun ddos ile ne alakası var ? Allah aşkına salın şu dağıtımı ne olur, bakın şu illetten kurtulan herkese bi çeyrek takasım var :mad:

@LorexSancak canım benim gel ben senin için orayı darmaduman edeyim, şu sıralar layer4 için kolları sıvadım, test için iyi olur bana da :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

https://www.youtube.com/watch?v=nfx6laFrk9g

Kardeşim kali linuxun ddos ile ne alakası var ? Allah aşkına salın şu dağıtımı ne olur, bakın şu illetten kurtulan herkese bi çeyrek takasım var :mad:

@LorexSancak canım benim gel ben senin için orayı darmaduman edeyim, şu sıralar layer4 için kolları sıvadım, test için iyi olur bana da :)

7/24 ego yapacağına paylaş da biz de faydalanım Destursuz abijim!

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara

Sırf millete hava atmak için yaptım, yoksa bir çıkarım yok. Bırakın da egomu tatmin edeyim :)

Üstad server adresini bana da atın... Son firmware bitti (milyonluk aracın içinde Ardunio kartı var artık. Gülmekten gebereceğim.) montaj yapıyorlar, 23 nisandan itibaren 4 gün sokağa çıkma yasağı varmış o zaman bakacağım.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4

DeSTuRSuZz_ Nasıl Vuruyosun Özelden Yardımcı Olurmusun

Bak şimdi, troll felan yapmıcam adam akıllı üstün körü bahsedicem.

1) İngilizceni az da olsa geliştir. En azından "Burada bunu yap" dediklerinde google çeviride vakit kaybetme.

2) İnternetin nasıl çalıştığını yani TCP/İP'in ne olduğunu OSİ katmanlarının neler olduğunu neler yaptığını. Nasıl işlediğini öğren.

3) Bir yazılım diline ihtiyacın var, Python tavsiye etmiyorum 15k pack'de takılıyor limitlemiş geliştiriciler. Bu yüzden C/C++ öğrenebilirsin (Ben şu sıralar nodejs ile denemeler yapıyorum çok başarılı oluyor layer7 için)

4) Bol bol CC geçip aws, azure gibi yerlerden makine çek.

Artık sende bir ddoscusun.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara

Bak şimdi, troll felan yapmıcam adam akıllı üstün körü bahsedicem.

1) İngilizceni az da olsa geliştir. En azından "Burada bunu yap" dediklerinde google çeviride vakit kaybetme.

2) İnternetin nasıl çalıştığını yani TCP/İP'in ne olduğunu OSİ katmanlarının neler olduğunu neler yaptığını. Nasıl işlediğini öğren.

3) Bir yazılım diline ihtiyacın var, Python tavsiye etmiyorum 15k pack'de takılıyor limitlemiş geliştiriciler. Bu yüzden C/C++ öğrenebilirsin (Ben şu sıralar nodejs ile denemeler yapıyorum çok başarılı oluyor layer7 için)

4) Bol bol CC geçip aws, azure gibi yerlerden makine çek.

Artık sende bir ddoscusun.

Python diye inat ederseniz libpcap var, paketi sıfırdan, raw oluşturma.. O bir limite takılamaz. Yani takılmamalı.. Ben pcap'i sadece c++ ve c#'ta kullandım, emin olamadım ama aynı paket.

Onun harici katılıyorum... Benim de şu "mongolian horde" dedikleri halt ile topuzu birleştirme çabam vardı ama, şimdilik sokağa çıkma yasağında bile çalışacak gibi görünüyoruz. İnşallah yakında...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.