Minecraft'ta Yaptığınız En İlginç Şey Ne Oldu ?

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
tavuk çiftiği kurup sonda tnt ile patlatıştım neden yaptığımı bilmiyorum ama .d

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
İnanması güç ama 6 yıla yakın oynadım.İlk mcpe çıktığında 3 ay üzerinde uğraştığım map vardı. Survivalda venedik şehrini kurmuştum. İçinde o zaman ki evcilleştirilen tüm hayvanların çiftliği vardı. Sonra cihaz brick olmuştu.Hey gidi günler.

khetrop

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
349
5
-
7.0 falan benim en sevdiğim sürümdü sonra yeni sürümler geldi bende ara verdim uzun bir süre bir gün bir girdim, kanat falan gelmiş 15-20 dakika kanatla uçtum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.