MİT' e bilişimci olarak girmek istiyorum ne yapmam lazım

Code 404

Üye
17 Kas 2023
51
26
/ProgramData
siber güvenlik yeteneklerimi Mit bünyesinde kullanmak istiyorum kendimi hangi konularda geliştirmem lazım
Bu Tarz Soruları Sormak Yerine Biraz Araştırma Yapmanı Önce Siber Güvenlik Uzmanı Olmayı İsteyip İstemediğini Zorluklarını Ve Ne kadar Uğraşman Gerektiğini Göz Önüne Al. Tabiki Kimsenin Fikirlerini Dinlemek Zorunda Değilsin Sadece Bir Tavsiye :)
BAŞARILAR 🫡

Thriller

Üye
25 Eyl 2023
148
30
Bu Tarz Soruları Sormak Yerine Biraz Araştırma Yapmanı Önce Siber Güvenlik Uzmanı Olmayı İsteyip İstemediğini Zorluklarını Ve Ne kadar Uğraşman Gerektiğini Göz Önüne Al. Tabiki Kimsenin Fikirlerini Dinlemek Zorunda Değilsin Sadece Bir Tavsiye :)
BAŞARILAR 🫡
araştırdım ama tam birşey bulamadım benim gibi isteyen ve bilgisi olan başkaları var mı diye yazdım konuyu

Thriller

Üye
25 Eyl 2023
148
30
tamamdır inceleyeceğim onun birkaç videosu shortslarda karşıma çıkmıştı eğlenceli bir kanal TEŞEKKÜR EDERİM

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,883
13
925
Biraz göndermiş olduğun bazı postlara göz attım da..

Bence herşeyden önce kelimeleri gereksiz kısaltma alışkanlığını bırakmalısın. ''Arklarla'' yazacağına gayet normal bir şekilde arkadaşlarla yazabilirsin.

Düşünsene MiT'e kısaltılmış kelimelerle başvuruyorsun. Bu nasıl bir izlenim bırakır acaba? Veya bu adam kimdir diye bir bakıyorlar ve sağda solda atmış olduğun benzeri postları görüyorlar. Böyle bir şey, kafadan kaybettin demek olur..

Bence bu yolda atmak istediğin her adımdan önce gelmesi gereken adım, bu alışkanlığı bırakmak olmalı.

Kolay gelsin, iyi forumlar

Thriller

Üye
25 Eyl 2023
148
30
Biraz göndermiş olduğun bazı postlara göz attım da..

Bence herşeyden önce kelimeleri gereksiz kısaltma alışkanlığını bırakmalısın. ''Arklarla'' yazacağına gayet normal bir şekilde arkadaşlarla yazabilirsin.

Düşünsene MiT'e kısaltılmış kelimelerle başvuruyorsun. Bu nasıl bir izlenim bırakır acaba? Veya bu adam kimdir diye bir bakıyorlar ve sağda solda atmış olduğun benzeri postları görüyorlar. Böyle bir şey, kafadan kaybettin demek olur..

Bence bu yolda atmak istediğin her adımdan önce gelmesi gereken adım, bu alışkanlığı bırakmak olmalı.

Kolay gelsin, iyi forumlar
Tamamdır hocam sağolun

Quantum PH

Üye
2 Mar 2024
70
1
33
New Jersey
First of all, I can say that I just saw the topic you opened and the comments are very unfortunate.
At first I thought MIT was a university in America.
But I see that MIT is an intelligence agency in Turkey.
You should definitely ignore those who make bad comments about your topic.
Intelligence agencies do not care about your qualifications or education, they will hire you if they have an interest.

When I look at the profiles of those who made bad comments, I see that they hang out with rude men with guns like the heavy brother they share. This was very funny.

If you cannot be hired for an intelligence job in Turkey, I strongly recommend you to apply for the CIA position. We are short of personnel who speak Turkish.

• Beğen
Tepkiler: SP

Thriller

Üye
25 Eyl 2023
148
30
First of all, I can say that I just saw the topic you opened and the comments are very unfortunate.
At first I thought MIT was a university in America.
But I see that MIT is an intelligence agency in Turkey.
You should definitely ignore those who make bad comments about your topic.
Intelligence agencies do not care about your qualifications or education, they will hire you if they have an interest.

When I look at the profiles of those who made bad comments, I see that they hang out with rude men with guns like the heavy brother they share. This was very funny.

If you cannot be hired for an intelligence job in Turkey, I strongly recommend you to apply for the CIA position. We are short of personnel who speak Turkish.
very thank you bro, really you motivated me a lot

Evet yine herkesin mit hakkında uzman olduğu bir konu. Yap başvurunu kabul görürsen hayırlısı olsun kardeşim. İnternetteki bilgiler pek gerçeği yansıtmayacaktır.
sağolun hocam

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,636
12
1,658
Evet yine herkesin mit hakkında uzman olduğu bir konu. Yap başvurunu kabul görürsen hayırlısı olsun kardeşim. İnternetteki bilgiler pek gerçeği yansıtmayacaktır.
+++
"mitte bilişimci çok var" vs vs
Arkadaş sadece ne bilmesi gerektiğini sormuş, mit mensupları da açıklama yapmışlar almazlar diye. "Alırlar mı" bile yazmamış.

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,176
1
578
Standartları karsiliyorsan başvurunu yaparsın veya diğer insanlardan ayrı olacak kendini ön plana atabilecegin bir özelliğin vardır o bile değerlendirilmek için önemli olur. Buraya konu açtığın için elendin yazanlara bakma. Senin kullandığın cihaz vs ellerinde olmadığı sürece xxx sen olduğunu kimse bilmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.