Mix Crypter [fud][35-0] [vb6] [Runtime][otoEof]

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Teşekkür Edenlere öm ile boşversene Türkhackteamda bir çok karşılıksız iş yapılırken bu teşekkür sevdası nedir dostum bunu yazmasanda saten edicek insan var

plas1211

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
888
0
Dil : VB6

Not : Lütfen https://scan.majyx.net/ kullanın.
MoDbD6.png

J2gLJQ.png

qjvav3.png

Denelinen Trojen Yazılımları :

Spynet Rat Olumlu
Darkcomet Rat Olumlu( 3.0.0 - 3.0.1 - 5.3.1 - 5.1.1 - v5.2.1 ) = FWB PASIF OLACAK
CyberGate Rat Olumlu
Spyronıc Rat Olumlu
Xtreme Rat Olumlu
Turkojan Olumlu
Poison Ivy Rat Olumlu
Hakops Rat V1 Fix Olumlu
Ardamax Logger Olumlu
Harmmy Rat Olumlu
Yeni keylogger programlarında hipsi gecebilirsiniz.
Emeğe yorumlarınızı esirgemeyin.:)

Link: Mix Crypter Amc

Crypter works on all systems.

Rar pw lütfen.

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Kardeş Şöyle Bir Hata Geliyor Açılmıyor:Component TransparentButton (1).ocx or one of its dependenices not correctly registered: a file is missing or invalid

yardım hata alıyorumn

Dostum crypterı açınca hata veriyor . üstteki arkadaşlardaki hatayla aynı .

Hata alanlar o hata genelde virüs programının şüphelendiği dosya ile ilgili bi dosyayı silmesi ile oluyor sonuçta bi hacktool olduğu için zararlı yazılım olarak görebilir sanal makinede felan virüs programı olmadan kullanın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.