MOBIL-Android Studio/Kotlin/Ecpiles +++

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
Ortalama 3GB gibi bir kütüphane ekledim içine bilgisayar ortamında örnek jdk8 kullaniyorsa ki herkes hemen hemen jdk8 kullanmak zorunda
Ama ben linux sayesinde inanılmaz bir kütüphaneye sahip oldum.

Bu IDE mod bende mod atıyorum bir arkadaşım var oda ilgileniyor ikimizde emek veriyoruz :) bu APK para ile bulamaz kimse

Arkadaşım diyor bu APK yapan başkaları ülke dışı. bu APK yapanlara mail atalım kendi APK dosyaları nasıl görünüyor neler eklenmiş neler yapılabilirmiş görsünler diyor :) aklı sıra adamlarlan dalga geçecek :) bu proje geliştirmek 1 ay dn fazla oldu ve daha sınırıda yok.

Efso
jdk-8u131-windows-x64.exe

Java SE Development Kit

Ant 1.10.1 (Binary Distributions)

apache-ant-1.10.1-bin.zip

Java/Xml ve Android SDK ile Uygulamaların yanı sıra C/C++ ve Android NDK ile Uygulamalar oluşturmayı destekler. AIDE , Eclipse projeleriyle tamamen uyumludur.

JDK11-JDK17
SDK Manager

Link

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
Bide içinde :) Emülatör var onu boş geçmiyelim projeyi canlı test edebiliyorsun indirmeden yüklemeden :)

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
163
Ortalama 3GB gibi bir kütüphane ekledim içine bilgisayar ortamında örnek jdk8 kullaniyorsa ki herkes hemen hemen jdk8 kullanmak zorunda

Bu IDE mod bende mod atıyorum bir arkadaşım var oda ilgileniyor ikimizde emek veriyoruz :) bu APK para ile bulamaz kimse

Arkadaşım diyor bu APK yapan başkaları ülke dışı. bu APK yapanlara mail atalım kendi APK dosyaları nasıl görünüyor neler eklenmiş neler yapılabilirmiş görsünler diyor :) aklı sıra adamlarlan dalga geçecek :) bu proje geliştirmek 1 ay dn fazla oldu ve daha sınırıda yok.

Efso

Java SE Development Kit

Java/Xml ve Android SDK ile Uygulamaların yanı sıra C/C++ ve Android NDK ile Uygulamalar oluşturmayı destekler. AIDE , Eclipse projeleriyle tamamen uyumludur.

JDK11-JDK17
SDK Manager

Link

Forumun en enerjik efsanesi:) elinize sağlık

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
Eline sağlık abi, yine bomba bir konu ile karşımıza geldin, gözlerim arar oldu. :)

cloz

Üye
28 May 2022
196
100

Efso

Java SE Development Kit

JDK11-JDK17
SDK Manager

Link

emeğinize sağlık hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.