Mobil (Android) Uygulama Yapma Kulübü Açıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kentozani

Yeni üye
19 Şub 2008
21
0
katılcak kısılere basarılar projelerınızı bıraz hızlandırsanız cok daha ıyı olur gıbı
kolay gelsın

cansx

Yeni üye
29 Eki 2018
41
0
root@cansx
zamanında mobil uygulama ile uğraşmıştım 2 3 sene önce biraz paslandık tabi yine de katılabilir miyim ?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80
Katılımlar açıktır.

Şuana kadar Google Android Kategorisine
Kulübümüz adına 14 adet proje konusu APK ile paylasilmistir.
Tüm kulüb üyelerin ellerine saglik.

3 5 kişilik yerimiz var.
Gelmek istiyenler icin.

Özel mesaj ile sormaniza gerek yok arkadaslar.

Isim.
Yas.
Telegram adresi.

Bu 3 yeri doldurup bana pm atabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emredmr4104

Yeni üye
1 May 2020
9
0
Benim daha önceden yaptığım bir mesajlaşma uygulaması var bunu nasıl yayınlayabilirim

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Forum adına hayırlı olsun. Lideri işinin ehli ve bu işi gerçekten bilen birisi. Kendisini foruma kanıtlamış bir insan zaten. Hazırda bir kulübün liderliğini yapıyor olmasaydım girmek istediğim bir kulüp olurdu. Tekrardan hayırlı olsun ^^

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80
Forum adına hayırlı olsun. Lideri işinin ehli ve bu işi gerçekten bilen birisi. Kendisini foruma kanıtlamış bir insan zaten. Hazırda bir kulübün liderliğini yapıyor olmasaydım girmek istediğim bir kulüp olurdu. Tekrardan hayırlı olsun ^^

xbaytar kiymetli vaktini ayirip degerli yorumun icin tesekkur ederim.
Guzel seyler duymak azmimizi kamciliyor cidden sagol varol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.