Mobil hack programları ?

Fevera

Yeni üye
28 Eki 2019
11
0
Telefon hack programlarina asiri ilgim var yardimci olurmusunuz cihazim rootludur

Moderatör tarafında düzenlendi:

hyperduffy

Üye
20 May 2019
190
4
CyBeR
Cevap: Iyi aksam ben yeni katildim araniza

Telefon hackleme diye birşey yoktur virüs vardır

Virus veya trojen ile telefonlara sizabilirsiniz

AndroidRAT veya Linux Kullanmanızı Tavsiye ediyorum

Fevera

Yeni üye
28 Eki 2019
11
0

Belki vaktinizi aliyorumdur ama pek kullanmasini bilmiyorum bahsettiginiz uygulamalarin biraz anlatirmisiniz nasil kullana bilirim

Son düzenleme:

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll

Merhaba, telefondan hack işlemi yapmak için cihazınıza Termux yükleyebilirsiniz. Sanal makinanın telefon versiyonudur. Normalde cihazınızda kullanamadığınız birçok programı termux ile açıp lehinize kullanabilirsiniz.

Termux kurulumu ve kullanımı hakkında forumda çokça konu mevcut kısa bir araştırmayla ulaşabilirsiniz. Ayriyetten kullanan arkadaşlarımız da programlar ve yöntemler buldukça forumda paylaşıyorlar siz de bu şekilde yararlanabilirsiniz.

zaza565

Yeni üye
29 Eki 2019
42
0

Agarz.com Fake Script // İstek Script Serhattht turkhackteam kaynak kod vermış ama anlayamadım yadımcı olurmuşunuz ALLAH RAZI OLŞUN ŞİMDIDEN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.