Mobil Pubg'den sıkılanlar bu konu çok işinize yarayacak..

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı

Konuya girmeden önce belirtmek isterim ki Oyunlar bölümüne konuyu açamadığım için buraya açtım Yetkililerden bu konumu oyunlar kategorisine taşımalarını rica ederim iş çıkardığım için özür dilerim..

[SIZE="4Tencent indir | Tencent Gaming Buddy | PUBG emulator[/SIZE][/B]

Merhaba PUBG hayranları. Pubg'yi mobilden oynamaktan sıkıldıysanız ve bilgisayarda oynamak için de oyunu satın alamıyorsanız Tencent Gaming Buddy'nin tam da işinizi görecek bir yazılım olduğunu biliyorsunuzdur. konunun devamında*Tencent indir linkine tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Şimdi bilmeyenler için, bu yazılımın ne olduğundan bahsedelim. Tencent firması Pubg'yi hayata geçiren firmadır. Tencent gaming buddy de yine tencent'in hayata geçirmiş olduğu bir emulator yazılımıdır. Bu emulator ile Pubg'nin mobil versiyonunu bilgisayar üzerinden tam ekran olarak oynayabiliyorsunuz. Hem de normal bir şekilde fare ve klavyenizi kullanarak.

Oyunu emulator ile oynayanlar, adil bir savaş olması için sadece diğer emulator kullanıcılarıyla karşılaştırılıyor. Yani bir emulator oyuncusuyla, bir mobil oyuncusu aynı savaşa giremez. Ama merak etmeyin oyuncu sayısı az değil. Bir hayli fazla.

[IMG]https://baksanbari.com/wp-content/uploads/2018/08/tencent_gaming_buddy_pubg.jpg[/IMG]

[IMG]https://baksanbari.com/wp-content/uploads/2018/08/indir_butonu.png[/IMG]

[URL="https://tik.lat/smeM2"] Tencent indirmek için tıkla..[/URL]

• Hemen yukarıdaki tencent indir linkine tıklayarak emulatoru indirebilrsiniz.
  • İnen emulator'e çift tıklayıp çalıştırın ve install deyin.
  • Start diyerek başlatın
  • Kendiliğinden yapılan herhangi bir güncelleme için bekleyin
  • Daha sonra emulatore oyun inecek, bir süre daha bekleyin
  • İnen oyun kurulacak, birazcık daha bekleyin..
  • Ardından oyuna girebilirsiniz.
  • Oyun güncelleme yapıp ardından sizi atabilir, tekrar girin ve işlem tamam.

[COLOR="Lime

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Paylaşım için teşekkürler, güzel ve açıklayıcı olmuş fakat konu içerisinde indirme linki vermişsiniz, konuya virüs totalde ekleyin

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Emulator oyuncusu mobil oynayanlar girebilir. Orası yanlış.

Evlerine saglk

mhmt1453

Yeni üye
10 Ara 2017
43
0
Pc den oynayan kişi adil olsun diye mobil den oynayanla eşleşmiyor dediniz mesela ben arkadaşla aynı takımda oynayamazmıyım o mobil ben pc aynı takım da

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
LEATRIX_LEATRIX_LEATRIX_LEATRIX_LEATRIX_LEATRIX_LEATRIX_LEATRIX_LEATRIX_.gif

mhmt1453

Yeni üye
10 Ara 2017
43
0
Arkadaşlar pubg yi TENCENT GAMİNG BUDDY den kurdum giriyor ama gmail ile giriş yapmıyor ve Google oyun hizmetleri sürümü kullanılamaz hatası veriyor ama diğer sosyal hesaplar ile giriş yapılıyor ben gmail den açmıştım pubg yi şimdi pc de nasıl açıcaz

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı
Emulator oyuncusu mobil oynayanlar girebilir. Orası yanlış.

Evlerine saglk

yok hocam hiçbir şekilde mobil ile oynayanlarla emulatörle oynayanlar aynı takımda yada aynı oyunda olamaz..

Oyun bunun önüne geçmek için zaten emulatörünü kendisi yaptı millet blustack ile bilgisayardan oynayarak mobil oyuna dahil oluyor diye

Emulatör oluşturup gruplandırdı..
maksat emülatöre girenleri öğrenebilmek..

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
yok hocam hiçbir şekilde mobil ile oynayanlarla emulatörle oynayanlar aynı takımda yada aynı oyunda olamaz..

Oyun bunun önüne geçmek için zaten emulatörünü kendisi yaptı millet blustack ile bilgisayardan oynayarak mobil oyuna dahil oluyor diye

Emulatör oluşturup gruplandırdı..
maksat emülatöre girenleri öğrenebilmek..

Bak güzel kardeşim. Seni nasıl inandırırım bilmiyorum ama arkadaşım bilgisayardan, ben mobilden oynuyorduk aynı takımdayık. Ben burada neden senin konuna gelip yalan söyliyim ?

Denemiyorsun ondan sonra kesinlikle olmaz diyorsun. Ben oynadım diyorum.

ByTurk 7

Son düzenleme:

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı
Arkadaşlar pubg yi TENCENT GAMİNG BUDDY den kurdum giriyor ama gmail ile giriş yapmıyor ve Google oyun hizmetleri sürümü kullanılamaz hatası veriyor ama diğer sosyal hesaplar ile giriş yapılıyor ben gmail den açmıştım pubg yi şimdi pc de nasıl açıcaz

google hesabına telefondan gir, oyuna bağlandıktan sonra hesabını facebook'a bağla sonra emülatörde facebook ile giriş yap

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı
Bak güzel kardeşim. Seni nasıl inandırırım bilmiyorum ama arkadaşım bilgisayardan, ben mobilden oynuyorduk aynı takımdayık. Ben burada neden senin konuna gelip yalan söyliyim ?

Denemiyorsun ondan sonra kesinlikle olmaz diyorsun. Ben oynadım diyorum.

ByTurk 7

yani diyorsun ki pubg firması Tencent emulatörünü boşuna çıkarmış ? :) hocam gerçekten de bi deneyin öyle yorumlayın mümkünse

Eğer kendi isteğinle girersen yani şöyle açıklayayım

Emülatörlerle girenler X olsun
Mobille girenler M olsun

siz arkadaşınızla takım kurduysanız ve bu takım
X M

bu şekilde siz takım oluşturduğunuz sürece M yani Mobile giren oyuncuyu emülatörle giren oyuncular arasına alır

Ama bu şu demek

X ve M bir takımsa Mobile oyuncuların arasına giremez.

X ve M bir takımsa Emülatör oyuncuların arasına girebilir.

M ve M olan bir takımı sadece Mobile takıma girebilir

M ve X olan bir takım hiç bir zaman Mobile oyuncular arasına giremez..

X ve X ile oluşturulan bir takım hiç bir zaman Mobile takımına giremez.

Umarım anlamışsındır kardeşim..

@M3m0ry

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.