Mobil.Turkhackteam-Ddos/Tanıtımı|Byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80
Herkeze kolay gelsin arkadaslar
Makalemi okumadan yorum yapmayın Rica ediyorum
Evet bugun Geliştirmek adına seçtigim uygulamaya
Yeni bir tasarım yeni guncel Ddos kodları ve ayrıca performan arttırmak 4.5 saatlik emegimi sizlere yaptıgım geliştirme çalışmamasını sunmaktayım.

Uygulamada gördügünüz üzere ister
URL kısmına site ismi yazın LOCK On yapın otomatik ip alsın

isterseniz ip adresi yazın Ki bu kısım Telefondan Telefona yapılacak olan saldırı icin idealdir ip yazıp (LOCK On) daha sonra aşadaki hic bir ayarı ellemeden
(Faster Speed Slower) imrecini yukarı cekerek saldırı hizinizida belirlemiş olursunuz

daha sonra aşadaki Basla tusuna basarak saldırıyı gercekleştirmiş olursunuz...

Fakat belirtmek zorundayım ki yapacagınız hic bir saldırıdan ben sorumlu degilimdir Uygulamanın calıstıgıda kanıtlanıp ispatlanmıstır.

Rarpass Teşekkür eden kardeşlerime emegimi 4.5 saatlik
Takdiri hak ettigimi düşünerekten
Genel kurmay baskanımız
uzmanız
izin alınarak sizden emegimi takdir etmenizi bekliyorum
kolay gelsin
####RAR PASS####
ddos328

KULLANIM
WEB SALDIRISI İCİN.
1.Uygulamayı acın
2.URL yazan kısma web sitesini yazı
3.LOCK On TıkLayın
4.NONE Kısmına İp Adresi gelecek
5.Faster Speed slower ayarını ortalarda bir yere getirin
6.Ve Son Adım Baslaya Tıklayın Calısmaya baslar
////(ATTACK AYARLARINI)////
Ellemeyin Normal cunku onlar
ama Messager Kısmındaki Mesajı silip yerine istediginizi yazabilrsiniz
Mobil Saldırı icinse Yine adımları izliyeceksiniz FAKAT
bu Sefer (İP) yazan kısma kişinin ip yazın ve LOCK On tıklayın geri kalan adımları biliyorsunuz Zaten.

Virüs total

https://www.virustotal.com/tr/file/...82c6d8cc58d74049121a2e1b7c81a6d4491/analysis/

indirme linki

İndir turkhackteam ddos rar

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80
Eline sağlık.Daha iyi projelerde tekrar görüşmemiz dileğiyle.

Tebrikler :)
Emek var arkasında.

Benim icin o kadar cok degerlisiniz ki bu Cabaya deger ya vallahi 4.5 saat degil 14 saat olsa yinede deger Turkhackteam icin. 4.5 YILIM geçti burda sizlerlen yan yana verdik buyuk basarılara imza attık ve bundan sonra da bu hep boyle olacak...

yorumlarınız icin tesekkür ederim

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Emeğinize sağlık, başarılarınızda istikrar dilerim ( :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.