Mobil.Turkhackteam-Ddos/Tanıtımı|Byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Siz daha rarpass atmadan, bana bile soru geliyor kullanımı hakkında →_→

Telefondan telefona saldırıyı soranlar var daha kullanmadan...

Sanırım bir video da çekseniz akıllarında soru işaretleri olan arkadaşlar için yararlı olacak.

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
DEfalarca okudum diyorsun ya Son birkez Gözlerini Dört acıp ilk fotografın üstündeki son satırlara kadar baştan okurmusun guzel kardesim.

Hocam neden uğraştırıyorsun baktım Allah Allah.Yok şifre mifre bu seferde yokuş yaparsan kullanırsam şerefsizim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,448
2,058
35
Osmaniye 80
Hocam neden uğraştırıyorsun baktım Allah Allah.Yok şifre mifre bu seferde yokuş yaparsan kullanırsam şerefsizim.

aLLah aşkına biri şu adama desin ki YARIN özelden Mesaj olarak RARpas Paylaşımı Yapılacak diye

okudum okudum diyor yokuş yapma hocam diyor :)

güldürdün beni allahta seni güşldürsün

Gezgiin

Yeni üye
2 Ocak 2016
29
0
Teşekkür ettim kardes şifreyi yarın bekliyorum deneyip ona göre yorum yaparız.O kadar emek vermişin eline sağlık kardes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.