mobil uygulama fikri olan girsin

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Var! Sudoku bulmacasının fotoğrafını çekeceksin, senin için ipucu verebilecek ve çözebilecek..

Ben yapıyordum bir ara, sonra hastalandım.

Screenshot-20190328-225550-Sudoku.jpg

Şu anda kesinlikle çözülebilir olan gayet zor sudoku bulmacaları oluşturabiliyor, ipucu verebiliyor, çözebiliyor, ama tesseract ile çekilen fotoğrafı okumaya çalıştığımda bütün bulmaca dikey çizgilerini 1 olarak okuyor. Kaynak kodları İstanbul'da kaldı, devam edelim dersen beraber de edebiliriz ama opencv filan gerekecek, normalden birazcık zor bir kod olacak yani..

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
benim hiçbir bilgim yok ama inşallah yeni başladık sana biraz öğrendikten sonra ulaşayım ?

O zaman şunu yapmaya çalış; ilkokul öğrencileri için basit testler.. çok basit toplama, çıkarma işlemleri, ekranda 4 harf gösterip sesli olanı bulma vs.

Bunları modüller halinde yaparsan sonradan da eklemeye devam edersin. Bir çok veli indirir. Ben boş vaktimde küçük kızım için yapmayı planlıyorum ama, boş vaktim yok bu aralar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.