Mobil Uygulama Geliştirme Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
506kOM.png

504Atp.png

[+]Foruma ve ülkeye yararlı mobil uygulamaları açık kaynak kodlu şekilde geliştirmek

[+]Mobil Geliştirme bölümlerinde yararlı konular açmak

[+]Yardım Merkezindeki Mobil Uygulama Geliştirme ile ilgili sorulan sorulara olabildiğince hızlı cevap vermek.

504f6v.png

[+]Haftalık olarak verilen konu/ projeleri tamamlayarak konu açmak
[+]Yardım merkezindeki sorulara yardım etmek

5047i6.png

[+]Kulüp içerisinde bütün forum ve genel kulüp kuralları geçerlidir.

1- Her hafta verilen görevi eksiksiz yapmak

2- En az başlangıç seviyesi mobil uygulama geliştirme dillerini bilmek: Java, Kotlin, Swift, Objective C vs...

5049m0.png

Ego1st

5040Cx.png

-

5046TY.png

Roviend

TurkOtuken

DisserF

504MON.png

Telegram

504bAq.png

Kod:
THT Profil Linkiniz:

Kullanıcı Adınız:

Ad ve Soyad:

Yaşınız:

Referanslar(Opsiyonel):

Github Hesabınız(Yoksa "-" koyun):

Ne zamandan beri mobil uygulama geliştiriyorsunuz:

Telegram Kullanıcı Adınız:

Eklemek İstedikleriniz:

Kulüp başvuru formları bana yani Ego1st'ye özel mesaj yoluyla iletilecektir

504ZUP.png

Mobil-Uygulama-Gelistirme-Kulubua829ab6b03462284.png

Kulüp açma izni X-Code tarafından verilmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
124
3
xD
Hayırlı uğurlu olsun. Güzel işler çıkabileceğini düşünüyorum.

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
++Güncel aramıza katılmak isteyenler başvurularını gönderebilir

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Önceliklen başarilar dilerim
Umarim iyi işler yaparsiniz ama çıtayı yüksek tutman gerek
https://www.turkhackteam.org/google...ndroid-uygulama-yapma-kulubu-faliyetleri.html
Bu linke tiklaman ve konuyu okumani rica ediyorum ve seni ekibini bu başariyi hedef alip geçmenizi istiyorum.
Tekrar dile getirmek isterim başarili olmaniz ve foruma sunacaginiz her proje için destekliyecegim sizleri...

Teşekkürler hocam iyi dilekleriniz için :) en iyisinin de iyisi için çabalayacağımız için emin olabilirsiniz. Konuya baktım gerçekten güzel projeler çıkmış geçmişte. isterseniz sizi de kulübümüzde görmek isteriz :)

Teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.