Mobil veri hız limitini kaldırma

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
625
5
AZ,Lenkeran
Selamlar herkese konuyla ilgili bilgisi olanlar konuyu size açayım şimdi ben Azerbeycanlıyım ve bizim operatörde açık vardı açık şuydu mesela 500mb 1 aylık internet paketi alıyoduk ve bittikden sonra bazı sosyal medyalara bedava giriyoduk bizde şöyle birşey yapmıştık örnek whatsapp.com bunun subdomaini çıkarıyoduk örnek w19.web.whatsapp.com buna benzer subdomainleri buluyoduk sonra mobil veriyi açıp HTTP ENJECTOR program vasıtasıyla bu subdomaini host gibi bağlanıyoduk ve böylece 500mb bitse bile yüksek hızlı limitsiz internete erişiyoduk ki bunu Azerbeycanda satmaya başladılar olay büyüdü ve operator 500mb intermet paketine limit koydu şimdi eğer bağlansak bile hız 0.50 mbpa bile vermiyor speedtest sitesien giremiyor anca whatsappda mesaj yazma hızında benimde sorun şu eğer ben bu 64kb/s hız limitini aşarsam düzelir şimdi ben MOBİL OPERATÖRÜN İNTERNET PAKETİNE KOYDUĞU HIZ LİMİTİNİ NASIL AŞARIM? . Olası herangi birşeyden ben sorumluyum eğer bazı arkadaşlar risk etmezse

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.