Modem Arayüz şifreni bulmak

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Selam. Modemin Arayüz şifresini bulmak istiyorsam nasıl bulabilirim? Böyle bir site var :

RouterPWN - Rom-0 Configuration Decompressor

Bu site çalışıyormu? Bende hep böyle bir hata veriyor :

NcC0y7.jpg

Site çalışmıyormu yoksa ben düzgün yapamıyorum ?

emreoyun

Yeni üye
17 Şub 2019
8
0
Ankara
Selam. Modemin Arayüz şifresini bulmak istiyorsam nasıl bulabilirim? Böyle bir site var :

RouterPWN - Rom-0 Configuration Decompressor

Bu site çalışıyormu? Bende hep böyle bir hata veriyor :

NcC0y7.jpg

Site çalışmıyormu yoksa ben düzgün yapamıyorum ?
Hocam kendi modeminizin şifresini unuttuysanız modemi resetlemeden önce modeminizin default şifrelerini bulun. Sonra resetleyip tekrar kurulum yapın. RouterPWN kullanman illegal olabilir.

Sitede reCaptcha v1 var. Google onu çoktan kapattı. Güncellemedikleri sürece site çalışmayabilir.

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Hocam kendi modeminizin şifresini unuttuysanız modemi resetlemeden önce modeminizin default şifrelerini bulun. Sonra resetleyip tekrar kurulum yapın. RouterPWN kullanman illegal olabilir.

Sitede reCaptcha v1 var. Google onu çoktan kapattı. Güncellemedikleri sürece site çalışmayabilir.

Şimdi anladım. Site yalnız bende değil sizlerde de çalışmıyor öylemi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.