Modem arayüzüne girerken istenilen bilgiler

KeriaTheLancer

Yeni üye
28 Eyl 2022
21
2
Modem arayüzüne girmeye çalışıyorum ip üzerinden.
Benden admin ve şifre istiyor admin kısmına wifi'de gözüken modem adını,"admin" yazısını şifre kısmına wifi şifresini ve klasik "1234","ttnet","turktelekom" gibi şifrelerin hepsini denedim fakat olmadı ne yapmam gerekiyor bir türlü çözemedim.

ElChapoİpV4

Katılımcı Üye
10 Tem 2021
701
8
847
23
Merhaba modemininiz alt kısmında arayüz giriş bilgileri gözüküyor eğer değiştirilmiş ise sıfırlamanız durumunda modeminizin altında yazan bilgiler ile giriş yapabilirsiniz modemden ve servis sağlayıcılığı türlerinden dolayı arayüz bilgileriniz değişkenlik gösterebiliyor.

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
1
163
Modem arayüzüne girmeye çalışıyorum ip üzerinden.
Benden admin ve şifre istiyor admin kısmına wifi'de gözüken modem adını,"admin" yazısını şifre kısmına wifi şifresini ve klasik "1234","ttnet","turktelekom" gibi şifrelerin hepsini denedim fakat olmadı ne yapmam gerekiyor bir türlü çözemedim.
Internetten modeminin türüne bak sonra ona göre sifreyi yaz eğer olmazsa modemin arkasindaki reset tusuna 10 15 saniye bas sonra eger internet isterse pc den ayarla eger ayarlamayi bilmiyorsan teknik servisten yardım iste

KeriaTheLancer

Yeni üye
28 Eyl 2022
21
2
Internetten modeminin türüne bak sonra ona göre sifreyi yaz eğer olmazsa modemin arkasindaki reset tusuna 10 15 saniye bas sonra eger internet isterse pc den ayarla eger ayarlamayi bilmiyorsan teknik servisten yardım iste
Nette bu konuyla alakalı düzgün bir kaynak yok modem türünden kastın sanırım TP link- Zyxel ayrımı peki ikisinde hangi yolu izlemem gerektiğini biliyor musun ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.