Modem Hep farklı bir hata veriyor

MrAlphaPvP

Üye
26 Haz 2020
152
2
Tahtalı Köy
Bende yeni wifi satın aldım . BU wifi artık hem çökükdü hemde alt yapı yok burda . O kadarda para veriyoduk . Ben Zyxel modem aldım . Panele giriş yapabiliyom Fakat İnternete girmeye çalıştığımda ek bilgi istiyor veya bağlanmıyor Formatı bile denedim . Ne yapmam Gerek ( internet ve adsl yanıyor Tek sorun erişim yok her cihazda yok )

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
MrAlphaPvP
bilgisayarcı cagırıp modem arayuz yapılandırma ayarı yaptırabilirsiniz yada ınternet saglayan eve fırma ıle gorusun modem arayuz kullanıcı adı sıfre verır , ornegın hayalet18@ttnet kullanıcı adı
sıfre ıse hayalet18 gibi , ben ttnet kullanıyorum ttnetten aldım kullanıcı adı sıfreyı arayıp musterı hızmetlerını

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Format attığınız için İSS'nin verdiği kullanıcı adı ve şifresi silinmiştir. Hızlı kurulum gibi bir sekme olacak oradan tekrar kurulum yap gelir internetin. İnternet ışığı bu durumlarda internet olmasa bile yanıyor birkaç kere başıma geldi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.