Modem yakma ? Gerçek mi ?

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.
modemin bum olucak redhackçi...

ip adresin elimde...

ipadresi15.php

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Tabii ki hocam doğru. İlk önce cmd'ye giriyorsun ve ardından "exit" yazıyorsun sonra modemin üstüne benzin(kolonyada olur) döküyorsun sonra veriyorsun ateşe. Bunu benden Uzmaniz hocam bile istemiştir vermedim fakat. Burada paylaşıyorum sakın buradan dışarıya çıkmasın.

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun
Yakan Varsa Gerçektir Ne Bileyim Bunun Birçok Yolu Var Benzin Dökersin Fazla Elektirk Verirsin Senin Hayal Gücüne Kalmış

Güldürme İnsanı Yaw :D Adam TS,CS Gibi Yerlerde Takılıyor Demekki :D. Elinde Saldırı Makinesi Olanlar Modemini Yakarım Diyolar. Bazıları da Bunları Yanlış Anlıyo :D.Sadece Modem'e Vurur(Saldırı Atar). - Dediği Gibi Benzin Dök Çakmak AT Modemin Yanar :D -

csrx4

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
669
1
Mars
evet modeme aşırı yükleme ile modem yakılabilir istersen skype ver bakalım ne oluyor ?
( skype ıp resolver ) gerçi bu ıp de gerçekmiş nereden edindin bu ıp yi
88.253.75.114

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
Tabii ki hocam doğru. İlk önce cmd'ye giriyorsun ve ardından "exit" yazıyorsun sonra modemin üstüne benzin(kolonyada olur) döküyorsun sonra veriyorsun ateşe. Bunu benden Uzmaniz hocam bile istemiştir vermedim fakat. Burada paylaşıyorum sakın buradan dışarıya çıkmasın.
Mimiklerim kipirdamadi.
:puah
modemin bum olucak redhackçi...

ip adresin elimde...

ipadresi15.php
1 ) Guzeldi :D
2) Redhack ile ht baglantim yok !

AdukeTTT

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
559
0
new york
Kardeş hikaye onlar önceden tsde takılırken falan büyük abiler vardı bende makine var modemini dumanlatırım falan derdi korkardım sadece netin kesilir o kadar başka bişi olmaz

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Modem Nasıl yakılır ?
Cmd'yi açıyoruz.
Gelen ekrana ipconfig
Sonrada net modem -sw attack ardından sw burfers komudunu girerek ve modemin yanina yaklasip bir litre benzin dokerek cmd ekranini fayır ın dıı holl yazarak cakmak ile yakabilirsin Bu arada aramızda kimseden duymucam bu komutları ve taktikleri :D :D

20 Tem 2015
67
0
Beyler yalan diyenlere inanmayın.Ben agar.io oynarken bi tane heçkırla karşılaştım sonra bana bi ip verdi ona ping attım sonra adam mesaj attı ''kardeş modem yanıyo şu anda ne yaptın sen'' bende dedim ''kardeş bura türkiye ne bekli10'' iyi demiş miyim beyler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.