modemden büyü işler mi

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
geçen modem arızalandı bızım oğlan solonda uyumaz korkar neyse bir kaç gündür evde abuk subuk mevzular oldu uyur gzerlik işleri ters gitmesi vs vs dün hanım bir hocaya başvurmuş evde internet varmı diye sormus hanımda var demiş

hoca size modem büyüsü yapılmış felan demiş ben biraz hocayla dalga geçtim kota büyüsü felan varmı diye yazarken bile gülüyorum

gerçekden bu varmı varsa nasıl kurtulurum ?

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
geçen modem arızalandı bızım oğlan solonda uyumaz korkar neyse bir kaç gündür evde abuk subuk mevzular oldu uyur gzerlik işleri ters gitmesi vs vs dün hanım bir hocaya başvurmuş evde internet varmı diye sormus hanımda var demiş

hoca size modem büyüsü yapılmış felan demiş ben biraz hocayla dalga geçtim kota büyüsü felan varmı diye yazarken bile gülüyorum

gerçekden bu varmı varsa nasıl kurtulurum ?

Yiohı.... :trl

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Hocalar da ne kullanıyorsa :) 40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
o hocaya birkaç soru sorarmısın [ kulaklık büyüsü .hapörlür büyüsü :trl ] [ hard disk büyüsü : ekran kartı büyüsü yani birçok büyü şekli çıkartabilir o hoca bi sor da başka neler yapıyormuş :D ]

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
o hocaya birkaç soru sorarmısın [ kulaklık büyüsü .hapörlür büyüsü :trl ] [ hard disk büyüsü : ekran kartı büyüsü yani birçok büyü şekli çıkartabilir o hoca bi sor da başka neler yapıyormuş :D ]

dalga geçince telefondan engelemiş sanırsam soramadım

modem büyüsü :trl

LORDCHUCKY

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
889
0
NEREYE
Doğru benimde başıma geldi kurtulmanın tek yolu var oda

İlk başta Modem arayüzüne girip mac filitresi koyacaksın sonra ise ağı gizleyeceksin ben bu yolla kurtuldum sanada tavsiye ederim nxnxnxnxn

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba ben bu espiriyi biyerden çok iyi hatırlıyorum.

http://www.turkhackteam.org/7468886-post846.html

0GmrJo.jpg

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Evet oluyor 100,150,300... Mpbs de büyü kalitesi daha çok kişiyi çekiyor ufak aile için 50lik yeter :D
SSD En hızlı yol Diyorlar İ9 Ve Ryzen ile Utli Yeteneği Var :D :D

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Gerçekten Hayret Verici,modem Büyüsümü o_O, Asılsız Kişelere Paranızı, Aklınızı Kaptırmayın Derim çocuk ergenliğe Girmiştir :D

Hocaya Deki;
Hocam Port Açsam Ordan 3 harfliler çıkıp gidermi Birde DDos Atarsam daha. güçlü saldırırmı Diye Bi Sor Derim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.