Modemden hızlı bedava internet[15,26mpds]Türk Telekom

Nasıl beğendiniz mi

• Kullanılan toplam oy
    113

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Beyler şimdi size bi sorum var ben faturalıyım ve sınırsız net var bende tek sorun 96kb/s gibi berbat bi hıza sahip olması ben buna yüklesem faturaya bişi yansıyacağını sanmıyorum ama sizlerin bi bilgisi var mı bu konuda varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim

Faturana yansır deneme bence :)

Maymaa3

Katılımcı Üye
23 Nis 2016
346
1
sunucu oluyor ya buna proxy felan girsek kendi sunucumuz başkası bağlanmadığından hızlı olurmu 1 saat bağlanmıyor ilk çıktığında gayet iyiydi

Maymaa3

Katılımcı Üye
23 Nis 2016
346
1
ayarlar kısmından 3-4 tane proxy deneyebilirmisin kardeş öğlen hızlancakmı yani herkezin kendine ait bi şeyi olsada herkez hızlı girse :D

Bozkuz31

Üye
13 Şub 2016
69
0
Hatay
MERHABA BEYLER ŞİMDİ SİZLERE FORUMDA HİÇ BULUNMAMİŞ BİR SUNUCU VERECEGİM TWEAKWARE İLE BAĞLANABİLİRSİNİZ.

apn ayarları :
İSİM : THT
APN : MMS

1-)Gerisine dokunmayın çıkın şimdi programımıza gelelim handler ayarları böyle olacak :
v4Yz1A.png

2-)TAMAM tuşuna basın ve bekleyin START butonu gelince basın ona ve sağ üstteki "SETTİNGS e basın .
Açılan yerde MORE OPTİONS tuşuna basın.
Açılan yerdeki ayarlar böyle olacak :
VY2pZy.png

3-)şimdi çıkın ordan ve ana menüye gelin BAŞLAT tuşuna basın ve BAGLANDI !

4-)hızlı olduğu kanıtı :
db44zr.png

Programın indirme linki : TIKLA

1 TEŞEKKURU UNUTMAYIN :D

FATURALI HATLAR DENEMESİN OLUSACAK SEYLERDEN SORUMLU TUTULMAM.

Kardesim eline saglik bi sorum olacak bende cok yavaş bsy yapabilirmiyim hizlandirmak icin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.