Modemden hızlı bedava internet[15,26mpds]Türk Telekom

Nasıl beğendiniz mi

• Kullanılan toplam oy
    113

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London
MERHABA BEYLER ŞİMDİ SİZLERE FORUMDA HİÇ BULUNMAMİŞ BİR SUNUCU VERECEGİM TWEAKWARE İLE BAĞLANABİLİRSİNİZ.

apn ayarları :
İSİM : THT
APN : MMS

1-)Gerisine dokunmayın çıkın şimdi programımıza gelelim handler ayarları böyle olacak :
v4Yz1A.png

2-)TAMAM tuşuna basın ve bekleyin START butonu gelince basın ona ve sağ üstteki "SETTİNGS e basın .
Açılan yerde MORE OPTİONS tuşuna basın.
Açılan yerdeki ayarlar böyle olacak :
VY2pZy.png

3-)şimdi çıkın ordan ve ana menüye gelin BAŞLAT tuşuna basın ve BAGLANDI !

4-)hızlı olduğu kanıtı :
db44zr.png

Programın indirme linki : TIKLA

1 TEŞEKKURU UNUTMAYIN :D

FATURALI HATLAR DENEMESİN OLUSACAK SEYLERDEN SORUMLU TUTULMAM.

işte iphone u bu yüzden sevmiyorum

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Bende hizli arkadaslar.
Rootlu benim telefon denemedim rootsuzda
Faturalida denemeyin faturaya para yansir.
Tesekkurler.

DarkMisyon

Uzman üye
28 Ocak 2016
1,455
0
Londra
Herşeyi Yaptım En Sonda Konunun Basligini Okudum TürkTelekom'muş
a%C4%9Flama-melis_157266.jpg
Ben vodafone olmak ben üzülmek ben ağlamak;

-------------------------------------------
Olayı Anlamadım Simdi bi dk anlatsanıza :D benim hattim vodafone modem ttnet burda önemli olan hangisi :D

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Bende sorun yok kardeslerim tekrar aysrlsri yapiniz :)
Olumlu sonuc alirsiniz :) ust yorumlara bakarsaniz calistigini anlarsiniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.