Modemim Yok Port Açılabilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vegas12

Üye
13 Eyl 2012
53
0
arkadaslar öncelikle merhaba modemim yok ortak internet kullanıyorum port açılabilirmi ? açılabilirse nasıl yapabilirim açıklarsanız sevinirim :)

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
Diğer konunda yapabileceğini söylemiştim ama devamında da modem markanı söyle ki ona göre yardımcı olalım demiştim.. Tekrar mı diyeyim.. :)

ProLeader

Üye
16 Eyl 2012
106
1
Modem sahibi açabilir ancak , Modem sahibinden internet arayüz ID ve şifresini birde arayüz ip numarasını istemen gerekicek..

Mesala Zyxel modemin arayüz paneli 192.168.2.1 veya 192.168.1.1 girersin arayüz açılır Kullanıcı adı ve şifre sorar onuda girdinmi kolaylıkla port açabilirsin..

vegas12

Üye
13 Eyl 2012
53
0
Modem sahibi açabilir ancak , Modem sahibinden internet arayüz ID ve şifresini birde arayüz ip numarasını istemen gerekicek..

Mesala Zyxel modemin arayüz paneli 192.168.2.1 veya 192.168.1.1 girersin arayüz açılır Kullanıcı adı ve şifre sorar onuda girdinmi kolaylıkla port açabilirsin..

çok teşekkür ediyorum arkadasım bunu yapıcam

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
interneti aldıgın kişinin açması gerek modemsiz port açamazsın yani onu ancak modem kimdeyse o yapabilir

Lütfen yanlış bilgi vermeyelim.. Modemin kimde olduğu önemli değil, arayüz şifresi (ttnet, pass vs) belirli olanlar var, şifresiz giriş yapılan modemler var.. O da olmazsa elnour programı var.. Yani açılır..

bende orda yazdım güzel kardesm :) modemim yok ortak ağ kullanoyrum diye sorunumda orada modem olsa sıkıntı cıkmazdı :)

Orada da belirttim güzel abicim, modeminin markasını yaz, modemin kimde olduğu önemli değil. 192.168.1.1 yaz, gir.. Orada modem markasını öğren buraya yaz.. Bizde ona göre sana giriş hakkında bilgi verelim.. Girdikten sonra da port u açman için gerekli yardımları yapacağız.. Derdim anlatabildim mi?

MODEMİN KİMDE OLDUĞUNUN Bİ ÖNEMİ YOK..

Yanlış bilgi vermeyelin lütfen.. Modemin kimde olduğu önemli değil..

vegas12

Üye
13 Eyl 2012
53
0
Lütfen yanlış bilgi vermeyelim.. Modemin kimde olduğu önemli değil, arayüz şifresi (ttnet, pass vs) belirli olanlar var, şifresiz giriş yapılan modemler var.. O da olmazsa elnour programı var.. Yani açılır..

Orada da belirttim güzel abicim, modeminin markasını yaz, modemin kimde olduğu önemli değil. 192.168.1.1 yaz, gir.. Orada modem markasını öğren buraya yaz.. Bizde ona göre sana giriş hakkında bilgi verelim.. Girdikten sonra da port u açman için gerekli yardımları yapacağız.. Derdim anlatabildim mi?

MODEMİN KİMDE OLDUĞUNUN Bİ ÖNEMİ YOK..

Yanlış bilgi vermeyelin lütfen.. Modemin kimde olduğu önemli değil..

peki teşekkür ederim :)

CooL BlacK 0tr

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
795
0
Başlat Çalıştır Cmd Komutasını Açarak

ipconfig yazarak
d4w87.png

kırmızı çember içindeki[ 192.168.??]

yeri kopyalıyarak tarayıcınızın

arama çubuqunu kulanarak yapıştırıp arayın daha sonra
Modeminizin Ara yüzüne Erişip
Modem markanızı Bilerek Google'de geçerli Şifre'sini bulup Deneyin
ortak kulandıqınız Kişi Muhtemelen Değiştirmemişse işinize yarar

vegas12

Üye
13 Eyl 2012
53
0
Başlat Çalıştır Cmd Komutasını Açarak

ipconfig yazarak
d4w87.png

kırmızı çember içindeki[ 192.168.??]

yeri kopyalıyarak tarayıcınızın

arama çubuqunu kulanarak yapıştırıp arayın daha sonra
Modeminizin Ara yüzüne Erişip
Modem markanızı Bilerek Google'de geçerli Şifre'sini bulup Deneyin
ortak kulandıqınız Kişi Muhtemelen Değiştirmemişse işinize yarar

arkadasım on numara 5 yıldız bir bilgin verdin teşekkr ediyorum ara yüze ulastım kullanıcı adı sifre istyor ve bu uygulama netsafe ile korunuyor isin aslı ben devlet dairesinde lojmanda otryorum ve o kullanıcı adı sifreyi öğrenmem imkansız

d4zdb.gif
olay bundan ibaret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.