Modemime Bağlanan Kişilerin İnstagram Şifrelerini Görmek Mümkün müdür?

FromPhilly

Üye
26 Ocak 2019
55
4
Modemime Bağlanan Kişilerin İnstagram Şifrelerini Görmek Mümkün müdür? Ya da Başka bir yöntem var mıdır? Teşekkürler

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,661
1,518
🔱
MITM(Man in the middle attack (Ortadaki adam saldırıs)).

Bu sayede modem ve cihaz arasına girerek veri çekmeye çalışıyorsun.
Bunu Wi-Fi yoluyla yapman lazım ve aynı Wİ-Fi'a bağlı olman lazım.
Tabi bazı gereksinimleri de var Kali Linux işletim sistemi ve Monitor Mode'a geçmek için bir adet Wi-Fi kartı.
Daha detaylı araştırarak forumda veya YouTube'dan kaynaklara bakabilirsin.

FromPhilly

Üye
26 Ocak 2019
55
4
Konu hakkında detaylı bilgim yok bayağı önceden yapmıştım(hatta ilk bu işlerden para kazanmamı sağlayan şeydi). Ama YouTube'daki kaynaklara bakarsan rahatlıkla yapabilirsin.
peki mitm ile karşı telefona saldırı yapabiliyor muyuz yoksa sadece ethernet bilgisayara mı ? ben bir telefona saldırmak istiyorum açıkçası. Şifre öğrenmekten ziyade hayalet olmak istiyorum. Yine mitm midir ilgilenmem gereken alan

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,661
1,518
🔱
peki mitm ile karşı telefona saldırı yapabiliyor muyuz yoksa sadece ethernet bilgisayara mı ? ben bir telefona saldırmak istiyorum açıkçası. Şifre öğrenmekten ziyade hayalet olmak istiyorum. Yine mitm midir ilgilenmem gereken alan
MITM ile modeme bağlanan her cihaza bağlanabiliyorsunuz. Ayrıca tek yol MITM değil başka daha kola yöntemler de var fakat kısıtlı. Ayrıca ilgilenmen gereken yere gelirsek bence şu lokal kişi odaklı saldırılardan ziyade daha geniş saldırılar yapmandır. Seni ancak bu geliştirir. Eğer ki tek derdin Instagram hacklemekse tabi orası ayrı.

FromPhilly

Üye
26 Ocak 2019
55
4
MITM ile modeme bağlanan her cihaza bağlanabiliyorsunuz. Ayrıca tek yol MITM değil başka daha kola yöntemler de var fakat kısıtlı. Ayrıca ilgilenmen gereken yere gelirsek bence şu lokal kişi odaklı saldırılardan ziyade daha geniş saldırılar yapmandır. Seni ancak bu geliştirir. Eğer ki tek derdin Instagram hacklemekse tabi orası ayrı.
tek derdim 1 cihaza girebilmek hocam

hocam selamlar. Bir kaç soru yölendirmek istiyorum dm üzerinden yardımcı olabilir misin?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.