мойAsistan™ V.1

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
Çok basit olmuş daha güzel şeyler yaparsan daha güzel olur böyle programlar piyasada çok yaygın olduğu için tutmaz hemde bir kişi neden tarayıcı varken bunu kullansın daha güzel şeyler bekliyorum ellerine sağlık.

Reis4208

Üye
14 Mar 2017
155
0
Dünya
Basit bir tasarım olmuş üzerine düşülürse gerçekten güzel bir şey olabilir yinede eline sağlık kullanacağım :)

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
eline sağlık dostum bunun telefon platformlarında olması daha iyi olabilir bence örneğin ios olmayan cihazlara ios hissi verebilir teşekürler

Mettleshade

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
628
0
TürkHackTeam
Emeğine sağlık hocam ben bunun manuel olanını yazmıştım butonlara kendimiz isim ve link atabiliyorduk ufak bir pencereye atayıp ekrana sabitleyebiliyorduk ama pek ilgi görmedi :)

DeciSion

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
378
0
Programın kod kısmı haricinde, tasarım kısmı da çok büyük önem arz eder. Tasarım olarak da üzerinde çalışmanı öneririm :) Emeğine sağlık, geliştirmen dileğiyle. İyi Forumlar :)

TimuHack

Uzman üye
15 Mar 2017
1,856
5
New York
" Uyguluyacağımdır " :trl
:trl
Basit bir tasarım olmuş üzerine düşülürse gerçekten güzel bir şey olabilir yinede eline sağlık kullanacağım :)
Birşey değil :)
eline sağlık dostum bunun telefon platformlarında olması daha iyi olabilir bence örneğin ios olmayan cihazlara ios hissi verebilir teşekürler
Birşey Değil :)
EMEK büyük ya destek vermek lazım
:)
Emeğine sağlık hocam ben bunun manuel olanını yazmıştım butonlara kendimiz isim ve link atabiliyorduk ufak bir pencereye atayıp ekrana sabitleyebiliyorduk ama pek ilgi görmedi :)
Seninkisi de iyiymiş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.