monitör kaydı programı arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alph_er

Üye
25 Şub 2008
105
1
ali sami yen :)
arkadaşlar işim gereği bikaç eğitim videosu hazırlamam gerekiyor.
kendi pc'imde yaptıklarımı video olarak kaydedip bikaç yere göndermem lazım.
bunu yapabileceğim program olduğunu biliyorum.
bana yardımcı olacak birileri varsa yardım lütfen....
acil bekliorum..

alph_er

Üye
25 Şub 2008
105
1
ali sami yen :)
ben ortaya konuştum neden üstüne alındın ki
gelenler boş boş mesaj yazmasın diye yazmıştım
ayrıca ilk defa bilgisayar kullanmıyorum google diye bi sitenin varlığından haberdarım

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
suan benden baska sana cvp yazan var mi ki birde neden üzerine alindin dion ben ortaya söyledim diorsun googleyi biliyorsan onu kullan herseyi hazir bekleme bu isi yapiyorsan biraz arastirmaci ol
bilmemek ayip degil ögrenmememk ayiptir cvp yazma forum kirliligi olmasin

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
Camtasia Studio 5 Bu programı dene gerçekten güzel bi program ben bunu kullanıyorum serialide var istersen haberleşiriz kolay gelsin

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
alper alemsin yaw burda gözlemledimde herkez bir birini bozmaya yada çok fazla biliyorum edasında ama kimse bilmiyorki bildikleri burda öğreneceklerinin yanında hiçbir şey neyse halletine sevindim sende birz azıcık sakin oL;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.