Monster Notebook

30 Ağu 2010
143
0
Türkiye
Merhaba Arkadaşlar ben şubat ayında bir monster aldım ilk başta parça kalitesinin düşüklüğünden şikayetçiydim daha sonra 4 ay geçtikten sonra nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde cihazım menteşe kısmından kırıldı ve garantiye yolladım perşembe günü yolladım salı günü geri elime geldi kargo günleri dahil 3iş günü dahi sürmedi tamiratı yapılan işlem komple alt üst cover değişimi, fan temizliği termal macun değişikliği ne kargoya nede işlemlere tek kuruş ödemedim ayrıyetten cihazın garantisi bittiğinde 6ayda bir ücretsiz macun değişimi ve fan temizliği yapılacağını öğrendim gerçekten Monster alacaklar var ise önerrim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.