Motive Olamıyorum

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,440
1,520
K E R K Ü K
şimdi sana ne öneri versem elimde kalır, senin derdini psikyatri çözer kardeşim. geç olmadan ilaç tedavisine başla. kolpa sıkmak gereken Bi ufak konu var yüksek ihtimalle sende bu anksiyete uzun yıllardır var, misol selectra falan kesmez onu. doktora diyecen selectra kullanmıştım yan etki yapıyor, tamam dedi misol yazdıysa doktoru zaman kaybetmeden değiş. ikisinin sadece ticari adları farklı.

yazdır kendine zedprex bak keyfine

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Özgüven kasacaksın, geri kalan her şey boş. Özgüven kasmanın da en kolay yolunu söyleyeyim mi? Hayatta aktif ol. En zor ama en çok getirisi olanı söyleyeyim mi? Manita yap.

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,745
1,094
Evren
Motivasyon, içi boş birşeydir.Sadece sana bir süreliğine güven hissi verir.Asıl iş disiplin iledir.Hiçbirşeyi düşünmeden yoluna bakman lazım.Kendine bir yol haritası çizmen lazim.Bilgiyi öğrendikçe, birşeyleri yapabilir hale geldikçe zaten sende otomatikmen özgüven oluşacak.

Gauloran

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,275
763
Merhaba hiç uzatmadan konuya giricem benim anksiyete gibi çeşitli sorunlarm var okuldan nefret ediyorum özgüvenim yok eziğin tekiyim açık öğretime yks ye hazırlanmak istiyorum açık öğretime geçince kendimi vasıfsız hissederim diye korkuyorum kendimi nasıl motive edicem. bir yandanda site kurdum onu büyütmeye çalışıyorum onun harici sınav hazırlık felan en vasıflı ama vasıfsız görünen biriyim.
podcast dinleyebilirsin çok yardımı dokunur. anksiyete tedavi edilmeden düzelen bir hastalık değildir o yüzden psikoterapi ya da ilaç tedavisi uygulanması lazım. kendini motive etmek için kısa süreli ulaşabileceğin hedefler koy kendine başardıkça motive olabilirsin. kendini vasıflı vasıfsız ezik özgüvensiz özgüvenli gibi kavramlarla ilişkilendirme. hedefine odaklan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.