Mous Kontrolden Çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Slovera02

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
725
38
İzmir
Çok sinir bozucu Kendi Kendine Tıklıyor , bir yazının üstünden geçince o yazıyı seçiyor ne yapabilirim lütfen yardım edin

R3DPOOL

Üye
30 Haz 2018
182
0
Antalya
İlk Önce Sorunu Bulmayı Dene Mouse'in Neden Çıldırdığını
Sıkıntı Mouse'demi ?
Sıkıntı Bilgisayar'damı ?
Trojan Falan Yemiş Olabilirsin Biraz Araştırmanı Öneririm..

İyi Forumlar...

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
buna benzer bir olay benim de başıma gelmişti. Antivirüs kullanmıyordum. Yükleyip PC'yi tarattım. 30 civarında virüs bulup temizledi.Sonrasında PC'de kendine geldi zaten bunu bir denemeni öneririm.

31 Ağu 2007
119
0
ilk önce fişini yada usb girişini tak çıkart sonra denetim masasından mouse ayarlarına gir orada ayarlara bak.ayrıca kullandıgın mouse pad değiştir yada farklı acık renk kullan.faydası olur

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
903
6
The World
Aldığınız Mause' nin Ömrü Bitmek Üzere Olabilir..

Birisi Sizin Bilgisayarınızı Trojen Rat Gibi Virüslerle Kontrol Edebiliyor Olabilir

Mause Ayarlarınız Değişmiş Olabilir Macro Tuşlarınız Varsa Kontrol Ediniz

Yapılacak İşlemler :

Yeni Bir Mausede Denemek

Bir Antivirüs Programı Yükleyerek Pc Nizi Taratarak Virüs Varsa Silmek

Denetim Masasından Sensivity Yada Mausenizin Üzerindeki Tuşların İşlevlerini Değiştirmeniz LAz

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Mouse'nin kendisi bozulmuş olabilir. Mouse'nun bilgisayardaki ayarları bozulmuş olabilir.

Yada Trojen yemiş olabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.