Mouse emirlerime karşı çıkıyor. ( Tekerlek)

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Merhabalar, Rampage KM-RX9 Klavye-Mouse setini kullanıyorum. Son zamanlarda mouse tekerleği emirlerime karşı çıkıyor. Tekerleği aşağı çeviriyorum, sayfa yukarı gidiyor, ben ne yapmak istersem tersini yapıyor yani. Çözümü hakkında bilgisi olan var mı? Teşekkürler

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
4
907
ZYZZ
Denetim masası ayarlarına vs baktım. Sanırım donanımda bi sıkıntı var. Gerçi içini açıp kontrol ettim toz vs olma ihtimaline karşı ama bilmiyorum

Merhaba.Bir donanım tamircisine götürmenizi tercih ederim.Ama götürmeden önce toz falan alın mousenin.Eğer olmassa donanım tamircisine götürün pek fazla para alacağını zannetmiyorum.iyi forumlar..

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Merhaba.Bir donanım tamircisine götürmenizi tercih ederim.Ama götürmeden önce toz falan alın mousenin.Eğer olmassa donanım tamircisine götürün pek fazla para alacağını zannetmiyorum.iyi forumlar..

Tekerleğin mekanizmasına makine yağı ilavesi gibi bi çözüm varmış yarın yağ alıp deniycem olmazsa da saldım Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.