Mouse ile alalakalı sorum

GRAYWOLFTR

Üye
28 Ocak 2016
210
0
acil yardımmmm

Arkadaşlar lütfen yardım edin bu konuya yardım esin lütfen arkadaşlar çok kötü durumdayım dün 1000tl ye laptop aldım klavye kafasına göre bir çalışıyor bir çalışmıyor
Sayılara basınca + çıkıyor birde masaüstünde mouse ile sağ klik yapınca alttaki fotoda görebilirsiniz yenile gibi şeyler çıkmıyor
Bir dosya ya tıkladığımda ise masaüstündeki bütün dosyaları otomatik tıklıyor ama açmıyor
Masaüstündeki bir klasöre tıklayınca hepsinin
Tıklanması:

GmkM5r.jpg

Mouse sağ klik yapınca çıkan sekme:
y6lZRk.jpg

Son düzenleme:

GRAYWOLFTR

Üye
28 Ocak 2016
210
0
çözüm olarak yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar bu zamana akdar herşeyimde türk hack team yardımcı oldu ve çözdüde elbette bunuda çözümü vardır bu arada tüm tht üyelerine selam olsun ve Allah razı olsun.

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Muhtemelen üstüne sıvı bişi dökülmüş . Aldığınız yere geri teslim edin.Arızayı gidersinler yada para iadesi yapsınlar.Herşeye hayır derlerse tüketici haklarını araştırıp dava edebilirsiniz faturasıyla aldıysanız bilgisayarı .

GRAYWOLFTR

Üye
28 Ocak 2016
210
0
Muhtemelen üstüne sıvı bişi dökülmüş . Aldığınız yere geri teslim edin.Arızayı gidersinler yada para iadesi yapsınlar.Herşeye hayır derlerse tüketici haklarını araştırıp dava edebilirsiniz faturasıyla aldıysanız bilgisayarı .

Arkadaşlar şuanda yazı yazdığım laptop benim kişisel bilgisayarım sorunlu olanı ben diğer işlerimi halletmek için almıştım büyük ihtimalle sıvı dökülmüş olabilir aldığımız yer ile irtibata geçtik ayrın kalvyesini değiştireceklermiş. Yinede sağolun Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.