Mouse Macro Program Tavsiyesi

Leroxu

Yeni üye
14 Tem 2023
19
2
Herkese selam arkadaşlar. Öncelikle yanlış kategoriye konu açtıysam özür dilerim. Oynadığım bir oyun var bu oyunda farm gibi bir olay var. Bu farmda 4 tane boşluk var mousla hareket ettirip imleci boşluğun üzerine getirdikten sonra sol tık yapıp basılı tutuyorum, bunu her 4 boşluk için yaptıktan sonra tekrar başa dönüyorum. Ama amacım afk bırakmak. Çok karmaşık olduğunu biliyorum ama bunu yapabilecek bir makro tarzı programlar var mıdır?

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
1,652
Oyunun bilinebilirliğine göre bu tür durumlara özel uygulamalar yazılmış olması muhtemel olabilir. Bunun haricinde oyun çok az bir kesim tarafından biliniyorsa böyle bir uygulamayı sizin yapmanız gerekebilir.

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,171
550
jitbit macro recorder. Eğer uygulama arkaplanda çalıştırılan uygulamaları görüyorsa engelleyebilir. Onun dışında yazdığım programı full programlar tarzi kaynaklardan indirip crack yaparsanız sizin işinizi fazlasıyla görecektir. Görsel işleme özelleği yani belirli bir butonu veya resimi arayıp üzerine tıklama gibi işlerde yapıyordu.

Leroxu

Yeni üye
14 Tem 2023
19
2
jitbit macro recorder. Eğer uygulama arkaplanda çalıştırılan uygulamaları görüyorsa engelleyebilir. Onun dışında yazdığım programı full programlar tarzi kaynaklardan indirip crack yaparsanız sizin işinizi fazlasıyla görecektir. Görsel işleme özelleği yani belirli bir butonu veya resimi arayıp üzerine tıklama gibi işlerde yapıyordu.
büyük ihtimalle bu uygulamayı kullanırım. şu ana kadar aldığım tek uygulama tavsiyesi. biraz araştırınca da bu uygulama hakkında iyi geri dönüşler aldım. teşekkür ederim.

Mustafa73

Üye
20 Eyl 2023
102
51
Midyat/Mardin
Herkese selam arkadaşlar. Öncelikle yanlış kategoriye konu açtıysam özür dilerim. Oynadığım bir oyun var bu oyunda farm gibi bir olay var. Bu farmda 4 tane boşluk var mousla hareket ettirip imleci boşluğun üzerine getirdikten sonra sol tık yapıp basılı tutuyorum, bunu her 4 boşluk için yaptıktan sonra tekrar başa dönüyorum. Ama amacım afk bırakmak. Çok karmaşık olduğunu biliyorum ama bunu yapabilecek bir makro tarzı programlar var mıdır?
Merhaba. Oyunlarda veya diğer uygulamalarda belirli görevleri otomatikleştirmek için kullanılan çeşitli makro programları mevcuttur. Bunlardan bazıları şunlardır:
- AutoIt: Windows işlemlerini otomatikleştirmek için kullanılır. Fare ve klavye hareketlerini kaydedebilir ve tekrarlayan görevleri otomatik olarak gerçekleştirebilir.
- Pulover’s Macro Creator: Kullanımı kolay bir metin yazıcı makro programıdır. Makro kaydedici özelliği ile klavye ve fare hareketlerini kaydedebilir ve "Ya/Veya" komutları ile makro hareketlerinizi stabilize edebilir.
- TinyTask: Küçük ve basit işlemler için idealdir. Makroları kaydedip oynatabilir ve makroların gerçekleşme hızını ayarlayabilirsiniz.
- AutoHotKey: Genel olarak oyunlarda veya internet tarayıcısında tuş ve fare hareketlerini azaltmak için kullanılır.
Bu programlar, genellikle tekrar eden işlemleri kolaylaştırmak ve zaman kazandırmak için tasarlanmıştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.