Movavi Video Editor Plus 14.2.0 | Katılımsız

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,892
233
İstanbul


bilgi.gif

Movavi Video Editor, Windows'a yönelik güçlü ancak kullanımı kolay bir video düzenleme programıdır. Video klipleri sıfır kalite kaybıyla kesin ve birleştirin, şık video efektleri ve filtreler uygulayın, müzik ve başlık ekleyin ve daha fazlasını yapın!

Kapsamlı işlevselliğine rağmen, Movavi’nin video düzenleme yazılımıyla çalışmak çok kolaydır: Biraz fantezi katın, biraz da zaman ayırın ve az bir çabayla Hollywood filmlerine benzeyen bir video hazırlayın. Programı indirin, bu sayfadaki bilgileri gözden geçirin ve şöhrete açılan yolunuzda ilerleyin!


ekran.gif

Boyut: 56,7 MB
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm
MD5: EECF3B99091C64A0A974A716EEBB6FEA
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
[x86 & x64]

.: Kurulum Notları :.

# 7 Günlük Deneme Sürümü Yazmasına Rağmen Sınırsızdır.
# Program Açılış ve Kapanış Reklamları Kaldırılmıştır.
# Masaüstü Simgesi Düzenlenmiştir.
# İstatistik Gönderimi ve Güncelleştirme Denetimi Kapalıdır.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…

indir.gif


https://turbobit.net/63tmj0fv9wew.html
 

bastug

Yeni üye
10 Eyl 2015
3
0
emeğinize sağlık.lakin liink yok indrimeye çalıştığımızda silinmiş diye uyarı veireyor
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.