MP4 dosyasına trojen gömmek

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Merhaba dostlar hepimizin bildiği gibi yaptığımız trojeni karşıya yedirmek kolay değil:) bunun için yaptığımız trojeni mp4 dosyasına nasıl gömerim anlatabilir misiniz bilgisi olan varsa ....
Port açamıyorum ona göre bir yöntem söylerseniz sevinirim herkese iyi forumlar:)

TheKinq123

Yeni üye
19 May 2013
22
15
selam,

port acamadan nasil baglanti kurmayi düsünüyorsun ki?

yinece soruna cevaben; Mp4 oluyor mu bilmiyorum galiba olmuyor fakat .jpg dosyasina gömebilirsin. Bunun icin Steghide kullanmani öneririm. Linux'da var windows uyumlu sürümü var mi bilmiyorum. Ona bakarsin artik. :)

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
selam,

port acamadan nasil baglanti kurmayi düsünüyorsun ki?

yinece soruna cevaben; Mp4 oluyor mu bilmiyorum galiba olmuyor fakat .jpg dosyasina gömebilirsin. Bunun icin Steghide kullanmani öneririm. Linux'da var windows uyumlu sürümü var mi bilmiyorum. Ona bakarsin artik. :)
bi kaç yerde görmüştüm yabancı kaynaklı da pek anlamadım foruma bi sorayım dedim bende:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.