Mr. Robot 13 Temmuz’da ekranlara dönüyor!

00deepdeep00

Uzman üye
12 Ara 2015
1,941
0
116
İlluminati
Mr. Robot’un İkinci Sezonundan İlk Video!

‘O gece neler olduğunu hatırlıyor musun?’

Dikkat! Bu yazı sürpriz bozan içermektedir.

Mr. Robot, oldukça hareketli bir sezonun ardından heyecan dozunu daha da arttırmaya kararlı. Diziden gelen ikinci sezon fragmanı da bu iddaayı destekler durumda.

Yayınlanan videoda gördüğümüz kadarıyla; dünyayı değiştirmeyi kafasına koyan fsociety yaptıklarının sonucuna katlanmaya ve işleri daha ileri taşımaya başlıyor. Bu sırada kendi benliği ile savaşmak zorunda olan Elliot ise yeniden Mr. Robot ile yüzleşiyor. Hemen bir not düşelim, dizide konuk oyuncu olarak Barack Obama’yı izlememiz oldukça muhtemel gözüküyor.

Mr. Robot 13 Temmuz’da ekranlara dönüyor!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=102&v=YibylhkLwGo

Beyazperde: Film haberleri, eleştirileri, sinema seansları, fragmanlar, videolar, TV programları, TV dizileri!

DeshadoR

Katılımcı Üye
14 May 2016
296
0
Birak soyleme gecen sezon izliodum bitti film gaza geldim index atcaktim dedem geldi su telefonun calar saatini ayarla diyince cok koydu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.