msfconsole de şifreler

milliyetçi_31

Yeni üye
5 May 2023
20
5
msfconsolede bir android için trojan oluşturdum ama help yazdığım zaman şifreleri listeleyen bir komut göremedim, bu şifreleri nasıl görebilirim

milliyetçi_31

Yeni üye
5 May 2023
20
5
Bende bulamadım yok öyle bir modül sanırım üstünde baya uğraştım çünkü. ama belki forumda bilen vardır
Yaptığınız payload telefonlar açıyor mu peki
bak bak şimdi hashdump diye bi payload buldum exploit olarak payload yani araştırıcam ona gore yazcam sana sende kullan kanka

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
9
900
22
msfconsolede bir android için trojan oluşturdum ama help yazdığım zaman şifreleri listeleyen bir komut göremedim, bu şifreleri nasıl görebilirim
doğru yolu bulmaniz lazım örnek sd dosyasian girmeniz lazim sonra data sonra pasawd veya google geçmişine veya direk mail onay yapabilirsiniz veya bu yöntemi kullan

sd /sdcard bu telefonun dosya yoneticisine girer
ls girince dosyaları gösterir örnek fotoğraflar
indirmeler
veya daha vs

sonra örnek ls fotoğraflar diyince fotoğraflara girer daha sonra

download 1.jpg diyince bunu sizin dosyasian gönderir

inşallah anlamişsindir anlamasan eğer kanalima abone ol anlatırım
https://youtube.com/@gokhanyakut931

milliyetçi_31

Yeni üye
5 May 2023
20
5
doğru yolu bulmaniz lazım örnek sd dosyasian girmeniz lazim sonra data sonra pasawd veya google geçmişine veya direk mail onay yapabilirsiniz veya bu yöntemi kullan

indirmeler
veya daha vs

abi şimdi ben sd /sdcard yazdım ama bak boyle bişi diyor " sd /sdcard: inaccesible or not found" anlayamadım abi bi el atarsan mük olur

prester

Üye
11 Eyl 2021
216
3
44
23

indirmeler
veya daha vs

Hocam telefonda root olması lazım

abi şimdi ben sd /sdcard yazdım ama bak boyle bişi diyor " sd /sdcard: inaccesible or not found" anlayamadım abi bi el atarsan mük olur
Cd sdcard olması lazım

milliyetçi_31

Yeni üye
5 May 2023
20
5

indirmeler
veya daha vs

abi şimdi ben sd /sdcard yazdım ama bak boyle bişi diyor " sd /sdcard: inaccesible or not found" anlayamadım abi bi el atarsan mük
Hocam telefonda root olması lazım
haydaaa neyse hocam bosver ozaman en iyisi pc trojanıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.