msn adresiniz yerine resminiz gorunsun

14 Tem 2007
79
0
ya yapamadım cıkıs olarak nasıl yanı kapat mı dıcez oturumu kapatmı sen en ıyısı sıfırdan bastan analt yada goruntulu yapa kardes ama emegın tesekkur ya bn msn e yapıstırdım program fıles dakı ondan sonra bır daha yapıstır demısısn yapıştırdımı aynı aaadad ıkı dosya tut dıo anlamdım bı basta n en ufak ayrıntısına kadar annlatabılırmısı nyada resımlı lutfen:d amöa rep aldın bnden haberın olsun

Affetmekyok

Katılımcı Üye
1 Tem 2007
330
12
39
HeLL
ya yapamadım cıkıs olarak nasıl yanı kapat mı dıcez oturumu kapatmı sen en ıyısı sıfırdan bastan analt yada goruntulu yapa kardes ama emegın tesekkur ya bn msn e yapıstırdım program fıles dakı ondan sonra bır daha yapıstır demısısn yapıştırdımı aynı aaadad ıkı dosya tut dıo anlamdım bı basta n en ufak ayrıntısına kadar annlatabılırmısı nyada resımlı lutfen:d amöa rep aldın bnden haberın olsun
o aynı resimden iki tane war dedigi yere tmm dicem cunku amac ordaki resmi deiştirmek inşllh yaparsın yapmassan omden gel

okoca68

Katılımcı Üye
12 May 2009
260
0
:d[ı][font=ımpact][sıze=7]n.e m.u.t.l.u t.ü.r.k.ü.m d.i.y.e.n.e:d[/sıze][/font][/ı]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.