MsN de kim kiminle ne konusuyor buyrun bakın

shellwars

Üye
19 Ara 2008
72
0
BackTrack
çalışıyorsa bile serialı lazım...Onu bulsanız ble yukardaki arkadaş demo olarak devam ediyor dedi...Bi denemek lazım tabiki..ama ip adresini yazıp göremessiniz..Aynı ağ üzerinde yani bi cafe mesela oradaki konuşmaları grebilirsiniz ancak ;) yani heveslenmeyin benim manitaya bi bakiyim kiminle ne konuşuyor diye :D

Her inSanIn Hemen ManiTası GeLdi AkLına Buna Eiminim

HakLısIn :D:D

torcwoot

Yeni üye
30 Ocak 2010
44
0
Çalışıyor Ama DEmo olduqu için sadece 7 Mesaj ondan Sonra Programı Kapatp Açman Lazm aMa yinede Emeğe SAyqı

discooboy

Yeni üye
6 Tem 2010
4
0
ArkadaŞlar ben karŞi tarafin İp nosunu yazdiĞimda start tusuna bastiĞimda adapter hatasi verİyor seÇİn dİyor ama secİlecek bİŞey yok bİ yardimci olurmusunz

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
Teşekkürler İndirdim Deniyorum.

SERIAL NO SU : 14D925A494623353

I' m a Turkish Hacker!
I love Turkey
I love Atatürk

Je suis un hacker turc!
J'aime la Turquie
J'aime Atatürk

Я турецкий хакер!
Я люблю Турцию
Я люблю Ататюрка

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.