msn dondurma programsızz

lord_by_hacker

Uzman üye
27 Tem 2007
1,151
14
ÖzGüRLüK
Formun Üstü​
Programsız Msn Dondurma
Formun Altı​

Öncelikle şunu söylemeliyimki bu yontem bildiginiz msn dondurmadan farklı birşeydir ve %100 çalışır. Çogunuzda msn dondurma prog. vardır. Fakat o pro ile birinin msn sini dondurduktan sonra karşı tarafın msn sini kapatıp açması gerkiyor.Bu yöntemde öyle birşey yok.Programda yok .Yani çok basit bir yontem .Şunu da eklemeliyimki çok bilinen bir yontem degil.Ben de forumlardan degil bir arkdaşımdan ögrendim .. ewt;

1_ kb si yuksek bir ifade buluyoruz ve klavye kısayolunu tek bir harf yapıyoruz.Mesela : - . a b c ... herhangi bir harf olabilir..

2_ Msn sini dondurmak istediginiz kişiye konuşma penceresi açıyoruz ve "Bak izle şimdi msn ni dondurcam netten düşeceksin" diyoruz ve oda başlıyor dalga geçmeye .. Hadi dondur , bekliyorum vs.. diyor..

3_Açtıgınız konuşma penceresinde : Araçlar/metin boyutu/en geniş yapıyoruz .. Tekrar araçlara giriyoruz : araçlar/ifade goster e tıklıyoruz ve ifade göstermeyi kapatıyoruz.. Bunu kapattıgımızda ifadeyi biz göremiyoruz ama karşı taraf görüyor ki zaten istedigimizde bu..

4_İfadeyi hangi harfe kaydettikse metin yazacagınız yeri o harf ile dolduruyoruz .. Tamamen dolduruyoruz ama sonuna kadar hiç yer kalmayana kadar..

5_Doldurduktan sonra ctrl+a ile hepsini seçip , ctrl+c ile kopyalayıp çok hızlı bir şekilde ctrl+v yapın.SONRA SÜREKLİ VE HIZLI Bİ ŞEKİLDE CTRL+V ENTER YAPIN EN AZ 10 15 DEFA gönderiyoruz ..Hiç bir degişiklik olmuyor çevrimdışı vs.. olmuyor . Biraz bekledikten sonra dondurmaya çalıştıgınız kişinin oturum açtıgını görüyoruz .. Tabiki hemen geliyor " nsl yaptın , banada ögretsene Allahını seversen ögret lütfen." vs..

Bu yontem çok işinize yarayacak çünkü %100 çalışıyor..Böyle bir saldırıya dayanacak pc nin özellikleri çok iyi olması gerekir ki oda nadirdir.. 1 tşkr esirgemeyin....

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
Verildi hem de ayrıntılı videoLu.. Araştırırsan sevinirim.. Daha ılk mesajın oldugu ıcın ıyı nıyetımı gosterıyorum.. 2. de affetmem haberın olsn..

İyi paylaşımalar..(Bu arada foruma hoşgeldin..)

MortalGxN

Yeni üye
28 Tem 2007
11
0
Formun Üstü​

Programsız Msn Dondurma
Formun Altı

Öncelikle şunu söylemeliyimki bu yontem bildiginiz msn dondurmadan farklı birşeydir ve %100 çalışır. Çogunuzda msn dondurma prog. vardır. Fakat o pro ile birinin msn sini dondurduktan sonra karşı tarafın msn sini kapatıp açması gerkiyor.Bu yöntemde öyle birşey yok.Programda yok .Yani çok basit bir yontem .Şunu da eklemeliyimki çok bilinen bir yontem degil.Ben de forumlardan degil bir arkdaşımdan ögrendim .. ewt;

1_ kb si yuksek bir ifade buluyoruz ve klavye kısayolunu tek bir harf yapıyoruz.Mesela : - . a b c ... herhangi bir harf olabilir..

2_ Msn sini dondurmak istediginiz kişiye konuşma penceresi açıyoruz ve "Bak izle şimdi msn ni dondurcam netten düşeceksin" diyoruz ve oda başlıyor dalga geçmeye .. Hadi dondur , bekliyorum vs.. diyor..

3_Açtıgınız konuşma penceresinde : Araçlar/metin boyutu/en geniş yapıyoruz .. Tekrar araçlara giriyoruz : araçlar/ifade goster e tıklıyoruz ve ifade göstermeyi kapatıyoruz.. Bunu kapattıgımızda ifadeyi biz göremiyoruz ama karşı taraf görüyor ki zaten istedigimizde bu..

4_İfadeyi hangi harfe kaydettikse metin yazacagınız yeri o harf ile dolduruyoruz .. Tamamen dolduruyoruz ama sonuna kadar hiç yer kalmayana kadar..

5_Doldurduktan sonra ctrl+a ile hepsini seçip , ctrl+c ile kopyalayıp çok hızlı bir şekilde ctrl+v yapın.SONRA SÜREKLİ VE HIZLI Bİ ŞEKİLDE CTRL+V ENTER YAPIN EN AZ 10 15 DEFA gönderiyoruz ..Hiç bir degişiklik olmuyor çevrimdışı vs.. olmuyor . Biraz bekledikten sonra dondurmaya çalıştıgınız kişinin oturum açtıgını görüyoruz .. Tabiki hemen geliyor " nsl yaptın , banada ögretsene Allahını seversen ögret lütfen." vs..

Bu yontem çok işinize yarayacak çünkü %100 çalışıyor..Böyle bir saldırıya dayanacak pc nin özellikleri çok iyi olması gerekir ki oda nadirdir.. 1 tşkr esirgemeyin....
:secretPEKİ BUNLA MSN KITLEYE BILDIGINI BILIYOMUYDUN BUNU BENDE BULMUSTUM KIMSEDEN GORMEDIM SADECE SU ARACLAR/İFADE GOSTERİ BİLMİYODUM BENİMDE PC DE KASIYODU SONRA DUSUZELIYODU NEYSE MSN KITLEMEYE GELELIM ARKADASIMIZ ANLATTIGI GIBI YAPTIKTAN SONRA KUCUK BIR ISLEM DAHA VAR GONDERDIGIMIZ KISI CEVRIM DISI OLDUKTAN HEMEN SONRA BIR DAHA AYNI SKILLDE GONDERIYORUZ VE GONDERDIGIMIZ KISI HER MSN YE GIRMEYE CALISTIGINDA CEVRIM DISI IKEN GORMEDIGI ILETI GELIYO TAM MSNSI ACILIRKEN VE YINE DONUYO VE ACILMIYO MSN SI:puah
SONRA BIR DAHA DENIYO BU SEFER YINE DONUYO CUNKI ANLIK ILETI TAM OLRAK TESLIM DEILMEDIGINDEN KISININ HER MSN YE GIRISINDE CIKIYO

SIMDI DICEKSINIZKI BUNDAN KURTULMANIN YOLU VARMI
HER DERDIN BIR DERMANI VARDIR:twist
:secretKITLENMIS MSN YI ACMAK ICIN GEREKENLER
1. SI WINDOS MSN:çünki windos msn de hareketlı semboller yok dıceksınızkı
7.5 dede araclar /ifade göster derım semboller kaybolur dıceksınız ama msn ye gıremıyosunkı yapasın:puah
2.SANA BUNU YAPANI BILMEN LAZIM: çünki sana bunları gonderenı engelleyıp sılerek anlık ıletısını gecersız kılıyoruz ve artık gondermıyo:yaho1ve rahat ve huzurlu bır sekılde yıne ve tekrar msnmıze gırıyoruz eger sıze gonderenı bılmezsenız ısınız zor
eger sızden habersız dondurursa sız kımın gonderdıgını anlayamazsınız cunkı
sıze attıgı an pc nız donmus durumda olur ve sıze alt+f4 cekmekten baska bır yol kalmaz:confused: nese
[/quote]

rap34

Katılımcı Üye
27 Tem 2008
426
3
herşey için sağolun ;) ayvallah ;) başarınızın devamını dilerim rap34 ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.