MSN HACK ARAÇLARI (herkesde bulunması gereken)+fake+GERÇEKTEN SÜPPER

part_time

Yeni üye
10 Şub 2007
20
0
sevgili kardeşlerim ya şu n-keylogger v1.3 proğramını nsl indirebilirim birisi yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

Matthe

Yeni üye
29 Eyl 2008
1
0
Arkadaşlar programı indiriyorum ama bunlarda trojan yok dimi bazı kötü niyetliler trojan koyuyorda :/

ahmetca

Yeni üye
6 Eyl 2007
3
0
s.a bu arada reklam yaposun he neymiş master hack benimde onda üyelim varda en çok bunda takılıom ben:)

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
saol ben bişe sorcam bu resmi siteye nsl koyuyorz masaüstü resmi weya başqa bi resim:S özel msj atarsan sewnrm

erkan_pk

Katılımcı Üye
12 Eyl 2006
631
0
30
istanbul
ya aslında qüzelde su birleştirme olayını biras daha acarsan daha ii olur die düsünüorm yeni üyeler pek anlamıor ondan bende anlamıorm nasıl birleştiricez?

ultracoust

Üye
14 Ağu 2008
77
0
arkadaş bu teşekkür edenlerin hepsi arşivi açmışmı rar şifresi hata veriyo yaa kafayı yiycem doğru şifresi ne bunun

snaplax

Yeni üye
5 May 2007
29
0
insanlar burda nıye bırbılerıne program yolluyor anlamıs degılım bana bı msn ver istedıgın saat on asenı sokmuyayım bana bunu yapın hac ne ki :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.