msn hack hakkında bilgilendirme

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
buradan tüm arkadaşlara sesleniyorum. %100 msn hack diye bir olay yoktur bunu anlamış olmanız lazım. buradan boşunamı emek harcayıp konu açıyoruz. güvenilirliğinden emin olmadığınız hiç bir programı bilgisayarınıza kurmayın diye..... yarın ağlamaya başlarsınız msn adresimi çalmışlar yardım edin diye işte size yardım ediyoruz yeterki bakıp görmesini bilin ve bunlarada inanmayın kurallara aykırı ama kendi msn adresimi veriyorum hacker olan kırsın bende onun elini öpeyim.
[email protected]

arkadaşlar hala üzüntü içinde seyrediyorum man hack adı altında ne zeman bir konu açılsa o konu görüntülenme rekoru kırıyor. belki fake atıp birkaç salağın şifresini alırsınız ama bu sizi zeki yapmaz. kendinizi daha yararlı işlere yönlerdirmenizi öneririm. yok illaki msn kıracağım diyorsanız programlarla değil kodlarla uğraşın ama emin olunki istediğiniz kişinin msn adresini tek hamlede kırar hale gelecek kadar bileşim alanında ilerleyebilirseniz emin olunuz ki bir daha msn hack ile uğraşmazsınız..

son olarak bana fake atıp msn adresimi çalmaya çalışan geri zakalı denyo kim :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.