msn hack sansınız cok yuksekk...

murooo

Yeni üye
26 Eki 2007
9
0
msn hackla ne alakası var kardeş bunun şifreli dosyaların şifresini kırıyor alla halla... boşşş

haskovali_0039

Yeni üye
2 Ara 2008
2
0
yaa kardeş ii güzel bi program vermişsin madem bi iylik yapıcaksın şunu en azından bi tarif et bak birsürü insan sana bişeyler soruyo madem bi iş yapıcan adam gibi yap

hackerkovboy

Yeni üye
27 Ara 2008
27
0
Elinesağlık bu program bende var ama nasıl çalıştığını bilmiyorum yardımcı

olursanız sevinirim

lawmantr

Üye
15 Eyl 2008
53
0
konuyu açıyor sonra kaçıyor açsana konuyu kardeşim yada silin gitsin bu konuyu. bunlarla mı uğraşacağız
küfür yok!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kr4lHackeR

Yeni üye
19 Ocak 2009
3
0
Arkadaşım madem bir konu açıyorsun öyle linki vermekle olmaz programla ilgili bilgide vermen gerekirdi bence...Bilgilerini bekliyoruz

onlinebow1

Katılımcı Üye
20 Ocak 2009
571
0
S@K@RY@
arkdaşım güzel bi paylaşım sunmuş sun önümüze ama biras anlatsaydın bizde kulanırdık bilinç li ben şimdi indiriyorum nasıl kulanılacağını buşlursam anlatırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.