Msn Şifre Çözücü,Kırıcı,Dondurucu

mannyact

Yeni üye
27 Tem 2008
2
0
kardeş full virüs başka bişi deil indirdim baktım rezalet resmen yinede emeğine sağlık dermişim :p

Slokr

Yeni üye
13 Eyl 2008
1
0
Cook tsk ederım abı de sımdı bunu ındırırken hata werıyor bende sebepı ne olabıılır bende nod32 war ama sen yazmısın ıyı bır antıvurus yoksa ındırmenızı tavsıye etmem napıcam yardım pls

tevhid-gulu

Yeni üye
2 Eyl 2008
31
0
selam arkadaslar biri beni engellemis aceba o kisinin adresinden kendi engelimi kaldirabilirmiyim ? ama sifreyi filan kirmadan ? evetse yardim edermisiniz

mesut_91

Yeni üye
1 May 2008
6
0
yaa virus dolu bi arsivi neden koyuyorsunuz arkadaslar????

bi suru virus dolu arsivler var.....

CoCo_

Yeni üye
1 Ağu 2008
25
0
:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablokardeşim koyduğun linkten dosya inmiyor haya veriyor ve virüs gelior ama dosya piyasada yok ne biçim adamsın sen ya kimse indirmesin virüs var ve dosya inmiyor ama yinede virüs gelior indirmeyin !!! adam gibi bişiler koyunda milletin işine yarasın :S

18 Eki 2008
52
0
kardeş emeğe saygı :D

imzam7mwxo5pq1.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.