msn şifre deneyici gerçekten buluo

26 Şub 2010
116
0
Sirius-A
bu tip programlar kendi içinde bulunan sözlüklerden saldırı yapar, brute-force denilen yöntemlerle saldırı yaparlar ya da her ikisiyle birlikte yaparlar.Kesin bir sonuç vermeyebilir.Eğer P@ssw0rd bu şekildeki bir şifreyi bulursa program sağlam.

ceymistinbond

Yeni üye
16 May 2010
1
0
arkadaşlar daha önce verildi mi bilmiyorum ama paylaşım dedim. Programı rapid e bizzat ben yükledim ve çalıştığından eminim. Programı indirdikten ve kurduktan sonra çözülecek hash bölümüne kırılacak msn yi yazıyoruz. Sol alt bölümdeki tüm kutucukları işaretliyoruz (eğer şifrenin içeriğini biliyorsanız şifreye göre işaretleyin) şifre uzunluğunu seçiyoruz ve bilgisayarınızın performansına göre robot sayısın seçiyoruz. yüksek performanslı pc ye sahip olanlar 500 yapsın. Ve başlata basıyoruz uzun sürer akşam pc yi açık bırakın sabaha anca bulur.

link: httptarsusluhayalci.blogcu.commsn-dondurucu148930

daha önce verildiyse özür dilerim
kardeş eğer bu gerçektende oluyosa msn bu ekle ban gönder rica ederim .

Moderatör tarafında düzenlendi:

mmemett

Yeni üye
1 Eyl 2009
41
0
Arkadaşlar varmı allah askına bunlar gercekmi yapmayın ya yazıktır gerçekten fln yazmayın bide.

src_sen

Yeni üye
12 Haz 2010
14
0
slm arkadaslar benımde msnım calındı ve gızlı sıfreyı bıle değısmısler gerı almam sart msnı ıcınde cok onemlı bılgıler var yardımcı olursanız sımdıden cok ssevınırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.