msn şifre deneyici gerçekten buluo

guilty_th

Yeni üye
15 Haz 2009
19
0
adamım kedime yeni bi e mail açtım...7 haneli şifreyi çözebilecek mi diye deniyorum..
ama burda denediği karakterlerde simgeler yok...
paylaşım için teşekkürler ;)

guilty_th

Yeni üye
15 Haz 2009
19
0
Programı denedim...olmadı. çabuk bulsun diye sadece sayılarla denedim..şifreyi 142142 koydum..bulmadı...
çözülecek hash : .... yerine e mail adresimi yazdım..
yanliş mı yaptım bi cewap bekliyorum??

runecitah

Yeni üye
7 Tem 2009
2
0
yha bnde nie proğram yüklenmiyo tam yükleniyo sonra bişi çıkıyo tamam de diyo tamama basıyorm hiç bişi çkmıyo yardmcı olan olrsa sewinirimm:)

murat_10

Üye
29 Haz 2009
59
0
arkadaşlar benden demesi böyle uzun uzun msn şifre kırıcılar yerine aklınızı kullanmanızı yeğlerim.Mesela karşındaki msn arkadaşının ipsini bularak'ta şifreler bulunabiliyor ve hem daha az fatura ödersiniz hem de daha az zamanda daha fazla kar edersiniz:)

baserx

Yeni üye
21 Nis 2009
6
0
yha bole seylere hala inananlar var mı? arkadaslar msn en geç 20. denemeden sonra bloke olur ve 3 saat boyuca açılmaz msn dondurucular bu mantığa göre yazılmıstır. yani 20. denemeden sonrası bos bosuna elektrik yakmayın.trojan,keylogger kullanın..

k4rizm4343

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
653
0
İstanbul
Arkadaşım Msn Şifresini Bulmak isterseniz böyle sabahlara kadar Pc açarsınız..Öyle Yapıcanıza Adam Gibi Fake Mail Alın Bulun Kurbana Yedirirn bi şekilde...(illa ileti oalrak deyil Güzel Bi Mail yazısı hazırlayın Ekle dende FAkeyi koyun ve yollayın...;) Ve www.hacktx.com (Örnek sitedir böyle bi yer yoktur ) Buna bnzer adresten yollandı diyin yollayın mailinizi ve alsın Fakeyi girsin Şifre mail oalrak gelir size ztn...;) Yok İşte dersenizki bn Fake deyil Programla Bulucam Elektirik Faturasının parasını ayrı yapın Günlerce bklesin belki bulursunuz =)
SAygılar...

ßy_Torjen

Üye
26 Ağu 2009
214
0
system32
bunlar hiç bi işe yaramaz windows live messanger da artık deneme yanılma yöntemi çalışmıyor belli bir yanlştan sonra kendini kitliyot...:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.