MSN şifre unuttuysan gizli sorunu hatırlamıyosan çözümü içerde...

By_SchrecK

Katılımcı Üye
20 Haz 2009
673
0
İstanbul/Sarıyer_
Herkeze öncelikle slmlar beyler benimde başıma geldiği için bu konu hakkında bilgi sahibi oldum sabaha karşı 4 de şifremi deiştirmişti msabah kalktımda şifre aklımdan silinmişti beynimide geri alamadığım için bu yolu denedim:)

şimdi ilk olarak tr.msn adresine gidin...
dasdasd.png

iletişime tıklayın ve çıkan yerdeki mail adresini kopyalayın...
asdsgsdfsadfgdfhg.png

ve bu maile şifremi unuttum tarzında 1 2 bişiler yazın otomatik link göndericeksize olinke tıklayın ve çıkan yerleri doldurun
fasfasdasdasfasf.png

https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlidvalidation&ct=eformcs&scrx=1 bu adrese girin arkadaşlar dili english australia seçeneğine tıklayın forum açılacak firek forum çıkarsa doldurun çıkmassa dedimi yapın
Bu adresteki formu doldurup yollayın ertesi gün şifredeğiştirme linki elinizdeee Linkin formu ingilizcedir ben size türkçeye çevirdim buyrun....
Buda videolu anlatım: https://tik.lat/F6HoP

1. Your Windows Live ID (Çalınan e-mail adresiniz)

2. Your first name and your last name (Adınız ve Soyadınız)

3. Your date of birth (month/date/year) (Doğum Tarihiniz - Ay/Gün/Yıl formatında)

4. Your country (Ülke)

5. Your state (if applicable) (Şehir - Eğer belirtilmişse)

6. Your postal code (Posta kodu)

7. Your IP address List the IP addresses from each computer that you use to access your account. To determine your IP address, visit
the following Web site:
http://www.whatismyip.com
The numbers that appear at the top of this Web page is your IP address. (MSN oturumunu açtığınız yada e-mail hesabınıza giriş
yaptığınız bilgisayarın IP adresi - Eğer bilmiyorsanız http://www.whatismyip.com adresinden öğrenebilirsiniz)

8. The answer to your secret question (Gizli sorunuzun cevabı)

9. The "alternate e-mail address" that is on file for the account (İkinci e-mail adresiniz - Eğer belirtilmişse)
10. The name of your Internet service provider. An ISP is a company that provides an end user with a connection to the Internet and other similar services, such as e-mail. Examples include MSNIA, EarthLink, and Comcast.(Internet Servis Sağlayıcınız)

11. The last date and time when you successfully signed in (MSN oturumunuza yada e-mail hesabınıza en son giriş yaptığınız tarih)

Ertesi gün hemen link gönderiyorlar arkadaşlar banada linki yarın göndericekleri için capslere devam edemiyorum :) Anlatım yapıcam gönderincede eklicem

Gönderdikleri linke tıklıyosunuz önümüze bi video çıkıyor türkçe anlatımlı hotmailin kendi çektiği bir video sesli anlatım gösterimli 4/4 lük ondan sonrası adamla sizin aranızda kolay zaten bi form çıkıyor onu dolduruyosunuz işte en son hangi tarihte msn girdin kaç yaşındasın msn hakkında bi iki bişey bilmiyosanızda yaklaşık yazın ben 3 kere uyguladım 3 ündede olumlu geldi bunları yaptıktan sonra gönderdiğinizde verdiniz mail adresine şifre deiştirme linki gelicektir....

ARKADAŞLAR KESİNLİKLE KENDİ ANLATIMIM ALINTI DEİLDİR EMEĞE SAYGI
!!!!yanlış yerde olabilir kararsız kaldım buraya açtım taşıya bilirsiniz!!!!

=By_SchrecK=

Son düzenleme:

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
Lütfen türkçemizi doğru bir şekilde kullanalım
sayın üyemiz...

By_SchrecK

Katılımcı Üye
20 Haz 2009
673
0
İstanbul/Sarıyer_
Lütfen türkçemizi doğru bir şekilde kullanalım
sayın üyemiz...
Banamı diyosun ? mutluyu murlu yazmamın sebebi r ile t yanyana olması ve insanlık hali ile t yerine r yi basmışım ve yeni gördüm merak etme ben senden daha dikkatliyim bu konularda....Konu başlığındada hata var onuda belirtim...Genede uyarın için saol...

Son düzenleme:

Drago Gabric

Yeni üye
19 Eki 2009
24
0
kardeş peki video geldi ben yanlışlıkla başka birşeye tıkladım sonra geri geldiğimde video sayfası yoktu ne olcak şimdi:S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.